تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت‌های چینی در تلاشند تا گوشی‌هایی متفاوت و با امکانات بیشتر ارائه کنند. هفته گذشته شاهد معرفی سه گوشی هوشمند ازکمپانی چینی LeTV بودیم که هر سه گوشی از یو‌اس‌بی نوع C پشتیبانی می‌کنند. حال شرکت چینی دیگری با نام PPTV قصد تولید گوشی هوشمند بدون حاشیه کناری را دارد.

شرکت چینی PPTV که در زمینه استریم ویدئویی فعالیت می‌کند، رقیبی برای شرکت LeTV به شمار می‌رود، PPTV نیز در حال تبدیل شدن به یک شرکت فعال در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند است.
ظاهرا شرکت PPTV در حال کار روی یک گوشی هوشمند متفاوت است، حال تصاویری منتشر شده که به نظر می‌رسد طرح مفهومی از یک گوشی هوشمند بدون حاشیه است و انتظار می‌رود شرکت PPTV به زودی این گوشی را تولید کند.

 

 

همان طوری که در تصاویر فوق مشاهده می‌کنید گوشی از لحاظ ضخامت بسیار نازک و بدون حاشیه کناری است. تا به حال همه‌ی این پیش بینی‌ها بر اساس تصاویر بوده و هنوز شرکت PPTV به طور رسمی تولید این گوشی را اعلام نکرده است. با این حال، واضح است که کمپانی‌های چینی در تلاشند تا گوشی‌هایی با قابلیت‌های متفاوت روانه‌ی بازار کنند. گوشی‌های شرکت LeTV هم از مشخصات فنی بسیار خوبی برخوردارند و البته فقط در آمریکا عرضه خواهند شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین