تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت تایوانی TSMC دورخیز کرده تا با قدرت به رقابت بازار پردازنده‌ها بازگردد. این شرکت قدرتمند و تأثیرگذار بازار پردازنده‌ها در حال حاضر تبدیل به شرکتی شده که باقیمانده‌ی قراردادهای بزرگ سامسونگ با شرکت‌های بزرگ نظیر اپل و کوالکام را برای خود برمی‌دارد.

 TSMC درصدد برنامه‌ریزی برای یک جهش بزرگ در فناوری ساخت چیپ‌ها است. این شرکت قصد دارد تا فرایند ساخت چیپ‌های 10 نانومتری خود را به صورت انبوه تا قبل از پایان سال 2016 عملیاتی کند.
در همین راستا این شرکت قصد دارد تا کار خود را از ماه ژوئن در تأسیسات جدیدی آغاز کند. موریس چانگ-مدیر شرکت TSMC آشکارا اعلام کرده  که این مرکز جدید بطور مخصوص برای تولید چیپ‌های 10 نانومتری تاسیس شده است و بدون شک TSMC را دوباره در سطح اول تولید پردازنده‌ها قرار خواهد داد. البته باید در نظر داشته باشیم که این امر در صورتی اتفاق می‌افتد که سامسونگ برنامه‌ای برای بهبود فرایند تولید پردازنده‌هایش طی ماه‌های آتی نداشته باشد.
در حال حاضر سامسونگ از فناوری 14 نانومتری در برخی از چیپ‌های تولیدی از جمله سری اکسینوس خود بهره می‌برد. اما سامسونگ هم نیم نگاهی به پردازنده‌های 10 نانومتری دارد و اینتل هم طبق برنامه زمان‌بندی شده خود، قصد دارد تا پردازنده‌های 10 نانومتری را در سال 2016 معرفی کند.
اما شاید جالب باشد که بدانید سامسونگ و اینتل حتی پا را فراتر از این گذاشته‌اند و به تازگی صحبت‌هایی از پردازنده‌های 7 و 5 نانومتری از این شرکت‌ها شنیده می‌شود که در صورت تحقق این شایعات دیگر برنامه‌های فعلی TSMC برای تولید چیپ‌های 10 نانومتری پاسخگوی رقابت با سامسونگ و اینتل نخواهد بود.
باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا برنامه‌های جدید TSMC می‌توانند بار دیگر این شرکت را بعنوان پیشتاز ساخت پردازنده‌ها مطرح کنند یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین