تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایلان ماسک پیش‌تر با انتشار توئیتی اعلام کرده بود که در مراسم سی‌ام آوریل یا دهم اردیبهشت ماه، بخش جدیدی از محصولات توسط تسلا رونمایی خواهد شد. حال اخباری منتشر شده که گویای معرفی باتری‌هایی برای استفاده در منازل توسط این کمپانی است.

همانطور که می‌دانید تسلا، تولید کننده‌ی خودروهای الکتریکی، خود باتری‌هایش را تولید می‌کند و حتی ماژول‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانند از طریق انرژی خورشیدی، نیروی برق مورد نیاز برای شارژ خودروهایشان را نیز تامین کنند.

حال این کمپانی در نظر دارد باتری‌‌هایی را برای استفاده در منازل معرفی کند. کمپانی تسلا در ایمیلی به سهام‌داران خود اعلام کرده که در مراسم دهم اردیبهشت ماه از باتری‌هایی برای استفاده در منازل رونمایی خواهد کرد.
هنوز جزئیات زیادی در مورد آنچه که تسلا معرفی خواهد کرد در دست نیست، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که علاوه بر باتری‌های ذکر شده، سخت‌افزاری نیز برای ذخیره‌ی انرژی در این باتری‌ها از طریق دریافت انرژی خورشیدی، معرفی خواهد شد.

احتمالا کاربرد این باتری‌ها برای تامین نیروی برق پشتیبان در صورت قطع شدن احتمالی شبکه‌ی برق شهری بوده یا حتی در محل‌هایی کاربرد خواهد داشت که دسترسی به برق در آن‌ها میسر نیست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین