تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس گزارش شرکت امنیتی SourceDNA، به تازگی باگ امنیتی وارد دستگاه‌های iOS شده است که بیش از ۱۵۰۰ نرم افزار این سیستم عامل را در برابر حمله هکرها به منظور سرقت رمز عبور، اطلاعات بانکی و دیگر اطلاعات کاربران آسیب‌پذیر کرده است.

این باگ در نسخه‌ ۲.۵.۱ از سرویس AFNetworking که کتابخانه‌ای متن باز است و به توسعه دهندگان امکان قرار دادن قابلیت‌های شبکه را در نرم‌افزارهایشان می‌دهد مشاهده شده است. این باگ که در ماه فوریه شناسایی شده است، در بروزرسانی جدید و در نسخه‌ی ۲.۵.۲ مرتفع شده، اما به نظر می‌رسد برخی از اپلیکیشن‌ها را آسیب پذیر کرده است.
در روز اول آوریل زمانی که محققان SourceDNA یک میلیون از یک و نیم میلیون اپلیکیشن‌های اپل استور را به جهت شناسایی این آسیب پذیری اسکن کردند، به این نتیجه رسیدند که ۱۰۰۰ اپلیکشن از این فروشگاه و توسعه دهندگانی مانند یاهو، مایکروسافت، Flixster, Citrix و Uber به این باگ امنیتی آسیب پذیر است. این رقم در روز ۱۸ آوریل که اپل اسکنی مجدد در استور داشت، به ۱۵۰۰ اپلیکیشن رسید، با این تفاوت که توسعه دهندگانی همچون یاهو، مایکروسافت، Flixster, Citrix و Uber این آسیب پذیری را در اپلیکیشن‌های خود برطرف کرده بودند.
این آسیب پذیری به هکرها امکان حمله و دسترسی به داده‌های رمزگذاری شده توسط HTTPS که یکی از پراستفاده‌ترین پروتکل‌های امنیتی اینترنت است را می‌دهد. برای چک کردن نرم افزار مورد استفاده خود، نام آن را در این لینک وارد کرده و وضعیت سلامت آن را بررسی کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین