تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت همزمان با معرفی دستبند هوشمند خود، اپلیکیشن سلامتی خود را نیز منتشر کرد تا کاربران بتوانند در گوشی‌های‌هوشمند و تبلت‌های خود از آن استفاده کنند. حال لیست اپلیکشن‌های مایکروسافت نشان از این دارد که این اپلیکیشن برای ایکس‌باکس وان، آیپد و ویندوز 8 منتشر خواهد شد.

 همانطور که در تصویر فوق نیز مشاهده می‌کنید، مایکروسافت در لیست پلتفرم‌هایی که می‌توان اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت را دانلود کرد، ایکس باکس وان، ویندوز 8 و آیپد اپل را نیز اضافه کرده است. با توجه به این موضوع می‌توان از این پس Microsoft Health را در پلتفرم‌های مورد نظر استفاده کرد.
با توجه به اینکه مایکروسافت بند ساخته تیم ایکس‌باکس کمپانی مایکروسافت است، از این‌رو ارائه‌ی اپلیکیشن مختص استفاده از این گجت برای ایکس‌باکس نیز دور از ذهن نیست. همچنین باید به اپلیکشن سلامتی ویندوزفون نیز اشاره کرد که به‌همراه آیکون جدیدی تحت نسخه‌ی بتا ارائه شده است.
انتظار می‌رود اپلیکیشن‌های ارائه شده برای پلتفرم‌های دیگر نیز تغییر چندانی نداشته و عملکرد مشابه اپلیکشن برای پلتفرم‌های دیگر خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین