تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همان گونه که پیش از این گفتیم، گوگل نسخه‌ی ۴۲ کروم را به همراه قابلیت نمایش اعلانیه‌ها منتشر کرد. از امروز وب‌سایت‌های مهمی مانند فیسبوک، eBay ،Pinterest ،Vice News و Product Hunt به قابلیت نمایش اعلانیه‌ها در پلتفرم اندروید مجهز شدند.

 وب‌سایت‌هایی که به قابلیت نمایش اعلانیه‌های کروم مجهز شده‌اند، می‌توانند اعلانیه‌های مبتنی بر مرورگر را همانند اعلانیه‌های اپلیکیشن در پلتفرم اندروید به کاربر اطلاع دهند. در این قابلیت لزوما نیازی به اجرای همزمان مرورگر کروم نیست.
زمانی که کاربر به وب‌سایت دارای ویژگی نمایش اعلانیه‌ها مراجعه می‌کند، اطلاعیه‌ای در خصوص فعال شدن اعلانیه‌ها نمایش داده می‌شود. زمانی که کاربر این ویژگی را فعال کند، وب‌سایت اعلانیه‌ها را حتی در مواقعی که مرورگر باز نیست نمایش خواهد داد. این ویژگی‌ها در قسمت تنظیمات گوگل کروم قابل مدیریت است.
همزمان با اضافه کردن میانبرهای وب‌سایت‌ها در صفحه نمایش گوشی‌ هوشمند، می‌توان از قابلیت نمایش اعلانیه‌ها نیز برخوردار شد. گوگل امیدوار است با این ویژگی بخش بزرگی از نیازهای وب‌سایت‌ها را در خصوص توسعه‌ی اپلیکیشن جداگانه به جهت نمایش اعلانیه‌ها برطرف کرده باشد. بر اساس گزارش ComScore در آگوست سال ۲۰۱۴، اپلیکیشن‌ها هفت برابر بیشتر از مرورگرها اعلانیه‌هایی را به کاربر نمایش می‌دهند.
با این حال، گوگل همه‌ی کاربران را به مطالعه‌ی این گزارش تشویق می‌کند زیرا اکثریت اپلیکیشن‌ها نسبت به مرورگرها اعلانیه‌های بیشتری را نمایش می‌دهند. در واقع وب‌سایت‌ها نیز دست کمی از اپلیکیشن‌ها ندارند و می‌توانند توسط قابلیت جدید گوگل اعلانیه‌هایی همانند اپلیکیشن‌ها را به اطلاع کاربر برسانند. به علاوه گوگل امیدوار است تا اپلیکیشن‌های مهم و بزرگی بتوانند قابلیت‌ها و ویژگی‌های خود را به نسخه‌ی وب نیز انتقال دهند.

برای استفاده از این قابلیت، وب‌سایت‌ها باید بروزرسانی‌های خاصی در پلتفرم خود اعمال کنند که به نظر می‌رسد این کار چندان آسان نیست. یکی از مهندسان گوگل به نام الکس کومورسکی این بروزرسانی را چنین تشریح می‌کند که برای ارائه آن باید از یک قابلیت HTML5 به نام Service Worker استفاده شود. البته در این میان مشکلی برای مرورگرهای چندسکویی وجود دارد. قابلیت اعلان در مرورگر کروم هم در نسخه‌ی وب و هم در نسخه‌ی پلتفرم قابل اجرا است اما هنوز برای پلتفرم آی‌اواس ارائه نشده است. مرورگر موزیلا نیز باید از ویژگی مشابه کروم پشتیبانی کند. اپل ویژگی نمایش اعلانیه‌ها را نیز در مرورگر سافاری تحت وب فراهم کرده است، اما عملکرد آن متفاوت بوده و همچنین برای گوشی‌‌های آیفون ارائه نشده است؛ به عبارت دیگر اعلانیه‌های تحت موبایل در پلتفرم آی‌اوای در دسترس نیست.
توسعه دهنده‌ها به دنبال راه‌حل‌های متفاوتی برای ارائه قابلیت نمایش اعلانیه‌های مرورگر در پلتفرم‌های موبایل هستند. سرویسی به نام Roost این قابلیت را به توسعه دهندگان ارائه می‌کند تا بتوانند قابلیت نمایش اعلانیه‌ها را در مرورگرهای متفاوت توسعه داده و آن را بررسی کنند.
تیم وارنر بنیانگذار تیم Roost در خصوص قابلیت جدید اعلام کرد:
    برای استفاده از این سرویس به دانش و سطح مهارت بالایی نیاز است؛ برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌‌های تحت وب این سرویس به یک استاندارد تبدیل شده و به زودی تمامی مرورگرها از آن بهره خواهند برد. قابلیت نمایش اعلانیه‌ها در مرورگر همانند اپلیکیشن‌ها نیز به یک ویژگی ضروری و استاندارد تبدیل خواهد شد.

به نظر افراد بسیاری، دریافت اعلانیه‌ها از سمت وب‌سایت‌ها ممکن است کمی آزاردهنده باشد، بنابراین توسعه دهنده‌ها باید در خصوص اینکه کدام اعلانیه‌ها به کاربر نمایش داده شود دقت کافی را به کار ببرند. اما این امر بدیهی است که اعلانیه‌ها کمک بسیاری به کاربران می‌رسانند و از این رو مرورگرها و وب‌سایت‌ها نیز به راه‌حلی برای به انجام رساندن آن دست یافته‌اند. همچنین اعلانیه‌ها یکی از ویژگی‌های مهم برای گجت‌های پوشیدنی به شمار می‌آید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین