تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شورلت با دستی پر به نمایشگاه خودروی شانگهای رفته است. این کمپانی آمریکایی در جربان برگزاری این نمایشگاه در شرق دور، از خودروی مفهومی FNR رونمایی کرده که یک خودروی لوکس هوشمند متعلق به آینده است.

شورلت در جریان برگزاری نمایشگاه خودروی شانگهای، از خودروی هوشمند مفهومی خود با عنوان FNR رونمایی کرد تا از قافله‌ ارائه‌ی مدل‌های مفهومی هوشمند نظیر آنچه که مرسدس‌بنز معرفی کرده، عقب نماند.

FNR را باید یک خودروی کاملا هوشمند الکتریکی خواند که در مقایسه با محصولات کنونی موجود در بازار به نظر می‌رسد با محصولی متعلق به سال‌های آینده روبرو هستیم. ترکیب شیشه‌ی خمیده در ظاهر و انواع فناوری‌های پیشرفته این خودرو را بسیار رویایی کرده است. درب‌های دو تکه که هر یک در جهت مخالف باز می‌شوند، زیبایی منحصر به فردی را به این خودروی مفهومی بخشیده است. قدرت این خودرو از طریق موتورهای الکتریکی تامین می‌شود که در هر چرخ تعبیه شده است. با بهره‌گیری از فناوری شارژ مغناطیسی، می‌توان خودرو را بصورت بی‌سیم شارژ کرد. چراغ‌های جلو از کریستال‌های لیزری تشکیل شده‌اند و رادار تعبیه شده در سقف این خودرو امکان شناسایی محیط پیرامون را برای رانندگی هوشمند میسر می‌کند.

درون خودرو نیز دست کمی از ظاهر آن ندارد و آثار فناوری‌های روز را می‌توان به وفور درون آن دید. استفاده از شناسایی عنبیه به جای کلید معمول در خودروها به همراه نورپردازی آبی رنگ در داخل خودرو، حال و هوای فیلم‌های عملی تخیلی را القا می‌کند. همچون خودروی مفهومی مرسدس‌بنز، در شورلت FNR نیز می‌توان صندلی‌ها را بصورت کامل چرخاند تا گفتگو درون خودرو راحت‌تر شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین