تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 چند هفته پیش شایعاتی به گوش رسید که گوگل قصد دارد پشتیبانی از Wi-Fi و لانچرها را به اندروید ور اضافه نماید. امروز اما بالاخره گوگل این خبر را تایید نمود و از آپدیتی سخن گفت که هر دو قابلیت یاد شده را به پوشیدنی های مبتنی بر پلتفرم Android Wear خواهد آورد.

 بروز رسانی جدید اندروید ویر می آید تا وظایف خود را به شکل بهتری بر روی مچ دست شما به سرانجام برساند. حالا دست یافتن به مخاطبین در این ساعت های هوشمند بسیار آسان تر خواهد شد؛ صرفا با یک بار ضربه بر روی نمایشگر ساعت، لیستی از اپلیکیشن ها بر روی نمایشگر نمایان خواهد شد که با کشیدن انگشت به یک طرف، می توانید لیست مخاطبین را مشاهده کنید.
نوع فعالیت اپلیکیشن ها نیز بهبود بسیاری یافته است. پیشتر اینگونه بود که پس از رها کردن دستتان (پایین بردن آن) ساعت از اپ در حال فعالیت خارج می شد اما حالا برای مثال اپلیکیشن مربوط به ثبت حرکات ورزشی، تا هر زمان که نیازش داشته باشید، به فعالیت خود ادامه خواهد داد. نکته اینجاست که حالا زمانی که به ساعت خود نگاه نمی کنید، اپ ها به شکل سیاه و سفید به نمایش در خواهند آمد تا باتری دستگاه بیهوده مصرف نگردد.

گوگل در بروزرسانی جدید خود، اموجی یا همان شکلک ها که این روزها در بین کاربران بسیار محبوب گشته اند را نیز به اندروید ور خواهد آورد. نوآوری اما در این بخش اینگونه بوده که شما می توانید با انگشتتان، بر روی نمایشگر حالت اموجی را طراحی کنید، سپس پلتفرم ور آن را شناخته، اموجی اصلی را جایگزین طراحی شما کرده و سپس آن را برای مخاطبی که در نظر دارید ارسال خواهد کرد.
اما مهم ترین بخش های این بروز رسانی، همانگونه که در ابتدا نیز برایتان گفتیم، پشتیبانی از اینترنت Wi-Fi و همچنین و GPS و موزیک آفلاین است. قابلیت اتصال Wi-Fi به کاربران اجازه خواهد داد تا بدون نیاز به موبایل خود و اتصالی مداوم به آن، بتوانند به بسیاری از نوتیفیکیشن هایشان رسیدگی کنند.
آپدیت جدید گوگل برای پلتفرم اندروید ور، ابتدا برای ساعت لوکس ال جی به نام Watch Urbane موجود خواهد بود و انتظار می رود در هفته های آینده برای سایر اسمارت فون ها نیز آماده گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین