تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 خودروهای برقی در عین حال که هیچگونه تصاعدات کربنی ندارند، مصرف انرژی شان نیز بسیار کم است، با این همه منتقدین همواره این ایراد را مطرح می کنند که چرا باید تامین الکتریسیته این ماشین ها توسط نیروگاه هایی انجام شوند که خودشان با سوخت های فسیلی کار می کنند.

 حالا در سانفرانسیسکو ایالات متحده آمریکا نوعی ایستگاه شارژ خورشیدی برای این خودروها راه اندازی شده تا پاسخی باشد به انتقاداتی که در این رابطه مطرح می گردد و این حقیقت را به منتقدین گوشزد کند که برق از منابع دیگری نیز قابل تامین است.
داستان راه اندازی این ایستگاه به این صورت است که سازمانی به نام Charge Across Town کمکی را از شرکت ۱۱th Hour Project دریافت کرده تا سه ایستگاه شارژ خورشیدی را در نقاط مختلف سانفرانسیسکو دایر کند که اسامی این مناطق به ترتیب عبارت است از: پارکینگ مرکز خرید Stonestown Galleria، پارکینگ عمومی Embarcadero و Green Stree و پارکینگ City CarShare در محدوده خیابان هفدهم.
ایستگاه های شارژ از شرکت Envision Solar تامین می شوند که در سندیگو فعالیت دارد و نیازی به اتصال آنها به تاسیسات شهری نخواهد بود چراکه انرژی مورد نیاز خود را تماما از پنل های خورشیدی دریافت می کنند.
دزموند ویتلی مدیر عامل Envision Solar در مصاحبه اش با CNET اظهار داشت که پنل های خورشیدی مقرون به صرفه ترین روش برای تامین انرژی این ماشین ها هستند.
هر کدام از این ایستگاه ها در حدود ۳٫۳ کیلو وات برق تامین می کند و در بر گیرنده یک ماژول باتری لیتیومی یونی است که می تواند ۲۲٫۵ کیلو وات ساعت الکتریسیته را در خود ذخیره نماید.
ویتلی می گوید میزان الکتریسیته تولید شده توسط این ایستگاه ها در هر روز می تواند انرژی مورد نیاز ۱۰۰ خودروی برقی را تامین کند.

صفحات خورشیدی کار گذاشته شده روی این ایستگاه ها به صورت خودکار خورشید را دنبال می کنند تا حداکثر میزان انرژی ممکن را ذخیره سازی نمایند.
نکته دیگر اینکه این ایستگاه ها کاملا مستقل هستند و کل تجهیرات مورد نیازشان روی سطحی قرار گرفته که ویتلی تحت عنوان Ballast Traction Pad از آن یاد کرده؛ نوعی سکوی سنگین که نقش پایه را برای ایستگاه ایفا می کند و حکم محل پارک را برای خودروها دارد.
برای نصب این ایستگاه، نیاز به انجام کار خاصی نیست و صرفا باید یکی از آنها را در موقعیت مناسب قرار داد. پد مذکور همچنین به خاطر وزن بالایش می تواند در برابر بادهایی با سرعت ۱۲۰ مایل بر ساعت مقاومت کند.
کمپانی Envision Solar این ایستگاه ها را در ازای دریافت مبلغ ۴۵ هزار دلار می فروشد هرچند که طبق اعلام ویتلی با دریافت مشوق های دولتی، می توان این نرخ را تا ۳۰ درصد پایین آورد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین