تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سال گذشته و پس از معرفی اندروید Wear، مایکروسافت به سرعت پشتیبانی خود از این پلتفرم را آغاز نمود و حالا هم می خواهد همین پشتیبانی را به ساعت اپل بیاورد.

مایکروسافت در جدیدترین نسخه از اپلیکیشن OneDrive، پشتیبانی از ساعت اپل را نیز آغاز نموده که می توان از آن به عنوان اولین سرویس ردموندی ها یاد کرد که برای ساعت هوشمند کمپانی رقیب اعلام آمادگی نموده است.
OneDrive می آید تا در ساعت اپل به سادگی تصاویر و آلبوم هایتان را در یک نمایشگر ۱.۵ یا ۱.۷ اینچی به نمایش بکشد. کاربران وان درایو که این گجت را دارند، می توانند تصاویر موجود در این فضای ابری را در ساعت مرور کرده و یا آنها را حذف نمایند. به طور کلی البته دیدن تصاویر در نمایشگری با این ابعاد لذتی ندارد اما در هر صورت پشتیانی مایکروسافت از شرکت رقیب نیز در نوع خود جالب است.
غول نرم افزاری، پیشتر از اندروید ور با OneNote پشتیبانی به عمل آورده بود، همچنین ردموندی ها کیبوردی را توسعه و برای این پلتفرم ارائه دادند که به کاربران اجازه می داد حروف را روی اسمارت واچ خود بکشند.
مایکرسافت در سال اخیر به شکل مداوم اپلیکیشن هایی را برای پلتفرم های iOS و اندروید توسعه داده و نتیجه هم معمولا اینطور شده که اپلیکیشن های خودش، بر روی پلتفرم های رقیب کاربری بسیار بهتری داشته اند. بزرگترین نمونه این مثال نیز آفیس است که در دو پلتفرم بزرگ دیگر توانسته توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند اما هنوز در ویندوزفون دچار مشکلات متعددی است. باید ببینیم در انتهای تابستان و پس از عرضه نهایی ویندوز ۱۰ برای موبایل، این رویه چگونه تغییر خواهد کرد و آیا غول نرم افزاری می تواند محصولات خانگی اش را در پلتفرم خود بهتر ارائه دهد یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین