تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 هشتم اردیبهشت ماه روز بسیار مهمی برای واحد موبایل ال جی محسوب می شود چراکه در این روز تلفن هوشمند G4 آن رسما معرفی خواهد شد. اینک در حالی که تنها چند روز تا آن زمان باقی مانده ال جی اغلب خصوصیات اصلی و توانمندی های این موبایل را منتشر کرده و امروز نیز نخستین نمونه از تصاویر گرفته شده با استفاده از دوربین ۱۶ مگاپیکسلی این محصول را در اختیار عموم قرار داده اند.

 کالبی براون عکاس شناخته شده ای که حالا به صورت پاره وقت برای ال جی کار می کند معتقد است: «حتی اختلاف ناچیزی  f/0.1 در گشودگی دهانه لنز نقشی کلیدی در کار ما دارد.»
او در این ویدئو ما را با مزایای دوربین تلفن همراه جدید ال جی آشنا می کند که شاید مهم ترین این موارد دقت رنگ بالای آن باشد. با در نظر داشتن نمونه عکس های گرفته شده با استفاده از دوربین این محصول می توان به پتانسل آن برای گرفتن عکس های بی نظیر و سرشار از رنگ پی برد.
اما در این ویدئو بیشترین تاکید روی کاربران حرفه ای قرار دارد؛ این گروه از افراد همانطور که می دانید به عکاسی از طریق دوربین تلفن همراه علاقه ای ندارند اما تردیدی نیست که آنچه برای این گروه خوب محسوب می شود، از نظر کاربران عادی بیش از این خواهد بود.
در ادامه توجه شما را به تماشای این ویدئو جلب می کنیم.

لینک ویدئو


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین