تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شرکت وان پلاس برای جشن گرفتن سالگرد یک سالگی شروع عرضه اولین و تنها موبایل خود، امروز اعلام کرد که علاقه مندان می توانند این اسمارت فون را بدون دعوتنامه خریداری نمایند و مدل وان به شکل جهانی برای خریداران در دسترس خواهد بود. این کمپانی تا پایان هفته جاری نیز فروش موبایل مورد بحث را به شکل جدی تری دنبال خواهد کرد.

 شرکت یاد شده در بیانیه ای که در وبلاگ خود منتشر کرده، اذعان نموده که هیچگاه OnePlus One را به سیستم فروش دعوتنامه ای باز نخواهد گرداند. البته در همین بیانیه مشخص شده که اسمارت فون جدید این شرکت به نام OnePlus 2 در ابتدا باز هم به شکل دعوت نامه ای به فروش می رسد؛ باید ببینیم مدل جدید تا چه زمانی با دعوتنامه به فروش خواهد رسید.
به نظر می رسد این بار وان پلاس از اشتباهات خود در سال گذشته درس هایی را فرا گرفته و می خواهد هر چه زودتر، دایره طرفداران خود را گسترش دهد. این کمپانی در سال ۲۰۱۴ موفق شد از مرز فروش یک میلیون اسمارت فون عبور کند، در روزهای گذشته ادعا کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۵ قصد به فروش رساندن ۳ الی ۵ میلیون موبایل هوشمند را دارد.
وان پلاس همچنین امروز به شکل رسمی اعلام نمود که موبایل دوم خود را در سه ماهه سوم سال جاری به بازار عرضه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین