تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 کمپانی AMD اخیرا ادعا نموده که مایکروسافت، ویندوز ۱۰ را در اواخر ماه جولای منتشر خواهد کرد. طی برگذاری کنفرانس مالی AMD در هفته گذشته، نماینده این شرکت به نام Lisa Su از زمان دقیق عرضه سیستم عامل ویندوز ۱۰ خبر داد.

 وی که در حال پاسخ به برخی از پرسش ها بود گفت: «فصل بازگشت به مدارس همواره زمان خوبی برای شرکت های حوزه تکنولوژی و درآمدزایی آنها بوده است؛ عرضه ویندوز ۱۰ هم در انتهای ماه جولای می تواند باعث رونق گرفتن این بازار گردد. البته در این میان برخی گجت ها با فاصله ای اندک از فصل بازگشت به مدارس به بازار عرضه خواهند شد.»
مایکروسافت پیشتر نیز از برنامه فصلی خود پرده برداشته و صرفا گفته بود که «این تابستان» ویندوز ۱۰ در ۱۹۰ کشور و با ۱۱۱ زبان به بازار خواهد آمد، اما زمان عرضه به شکل دقیق و اینکه چه ماهی باید در انتظار آن باشیم را مشخص نکرده بود.
اگرچه ممکن است اطلاعاتی که AMD منتشر نموده غلط باشد اما در هر صورت عده زیادی از محققان بر این باورند که شرکت مذکور به جهت ساختن سخت افزارهای جدید خود، از برنامه های مایکروسافت آگاه بوده است.
ویندوز ۱۰ حالا در مراحل پایانی پیش نمایش های تکنیکی خود قرار داشته و انتظار می رود شرکت مورد بحث در کنفرانس توسعه دهندگان خود به نام بیلد، که در پایان این ماه برگذار می گردد، اخبار تازه ای را در اختیار دوستداران ویندوز قرار دهد. گمانه زنی می شود که ردموندی ها در این کنفرانس نام نهایی پروژه اسپارتان را که جایگزین مرورگر اینترنت اکسپلورر شده است را اعلام خواهند کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین