تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در بین اپلیکیشن ها که بگردید، کمتر فایل منیجر ایرانی را می یابید که از همه نظر کاربردی و قابل اطمینان باشد. بنابراین اکثر افراد نمونه های خارجی این اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند.

 Real Manager فایل منیجری ایرانی است که با امکانات خوبی که در خود جمع کرده، گزینه بسیار شایسته ای برای مدیریت حافظه موبایل های ویندوزفونی به شمار می رود.
Real Manager به غیر از اعمال روتینی همچون کپی/پیست، جستجو و جابجایی فایل، امکاناتی همچون اشتراک محتوا از طریق NFC و وای فای را برای کاربر فراهم می کند.
یکی از امکانات خوب این اپ، رمزگذاری روی فولدرهاست. اگر فولدری با محتوای خصوصی داشته باشید، با گذاشتن رمز روی آن از طریق اپلیکیشن مذکور می توانید مطمئن شوید که فقط خودتان به این محتوا دسترسی خواهید داشت.
هر چند تعیین رمز عبور برای ورود به اپلیکیشن موردی است که شاید بد نباشد در نسخه های آتی Real Manager شاهدش باشیم.

Real Manager از یک موزیک پلیر و پخش کننده موزیک و ویدئوی داخلی هم بهره می برد. این مدیا پلیر داخلی ضمن بهره گیری از فرمان های حرکتی، از دایره تقریبا بزرگی از فرمت های گوناگون پشتیبانی می کند.
بنابراین با استفاده از این دو شاید به اپلیکیشن های دیگر برای مشاهده عکس، ویدئو و موزیک احتیاجی نداشته باشید. فایل منیجر بسیار خوب Real Manager را می توانید به رایگان در گجت های ویندوزفونی تان داشته باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین