تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 مدتی قبل یکی از اساتید دانشگاه هاروارد دستگاهی به نام بو و تلفن (Smell-o-Phone) را معرفی کرد و حالا اعلام کرده که این محصول را به روزرسانی کرده و کتاب های الکترونیکی، سرود و لباس را نیز به آن افزوده است.

 اگر لباس هایی که از خود بو متصاعد می کنند چندان به نظرتان عجیب نمی آیند، بهتر است خود را برای کتاب های الکترونیکی و سرودهای عطرآگین آماده نمایید.
پروفسور دیوید ادواردز، این متون و موسیقی های دیجیتالی را oBook و oSong می خواند و اظهار داشته که این دو را با اختراع دیگر این شرکت به نام oPhone پیوند داده و دستگاهی را ساخته که مشتمل بر کلیه چیپ های تولید کننده بو است و به قدری رایحه های مختلف را با یکدیگر ترکیب می کند تا همان چیزی را بسازند که در یک فایل به آن اشاره شده.
این دستگاه برای نخستین بار در سال گذشته معرفی شد و در آن دوران بیشتر برای ضمیمه کردن رایحه به پیام هایی مناسب بود که از طریق اپلیکیشن همراهش از سوی فرستنده به آنها اشاره شده بود.
اما حالا امکانی فراهم شده که تصاویر oBook را همراه با تگ رایحه ارسال نمود و مادامی که از طریق دستگاه هوشمندی که به oPhone متصل شده به آن فایل ها دسترسی داشته باشید، می توانید آن رایحه را احساس کنید.
در مورد oSong هم باید بگوییم که در زمان پخش این سرودها، متناسب با ملودی آنها رایحه خاصی پخش می شود. خبر بد این اینکه فعلا امکان خرید oSong و oBook وجود ندارد و این دو قابلیت فعلا جنبه نمایشی دارند.
نخستین oBook طبق اعلام سازنده اش Three Bears: The Smelly Version نام گرفته و در تاریخ ۱۸ آوریل در موزه تصاویر متحرک نیویورک به نمایش درآمد.
اما نخستین oSong توسط دانیل پیتر بیرو آهنگساز بلغاری- کانادایی ساخته شده و در ۱۷ آوریل  در  Le Laboratoire Cambridge اجرا شده است.

در حال حاضر این شرکت تنها یک محصول را از خانواده oClothing خود آماده فروش دارد که oBracelet نام گرفته و ۱۰ دلار قیمت دارد. این دستبند دارای یک چیپ تولید کننده رایحه است که بوی تولید شده توسط آن می تواند برای چندین هفته باقی بماند.
تردیدی نیست که اگر این شرکت بتواند راهی را برای ضمیمه کردن رایحه های مختلف به متون و سرودها پیدا کند قطعا بسیاری را با خود همراه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین