تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چینی ها دل خوشی از گوگل ندارند و شاید به همین دلیل باشد که تصمیم گرفتند بسیاری از کالاها و خدمات آن را با محصولات خود جایگزین نمایند که از آن جمله می توان به Baidu اشاره نمود؛ جستجوگری که به عنوان جایگزینی برای سرچ گوگل مورد استفاده قرار می گیرد.
حالا به نظر می رسد که شرکت مورد بحث تصمیم گرفته قدم به عرصه رقابت پوشیدنی ها بگذارد منتها به جای Android Wear قصد دارد پلتفرم مخصوص به خود را بسازد.

جالب است بدانید که پلتفرم ساعت های هوشمند این برند بر پایه اندروید تهیه شده و DuWear خوانده می شود. شرکت ارائه دهنده حتی اقدام به راه اندازی یک وبسایت کرده که صرفا به پلتفرم یاد شده اختصاص یافته و قرار است که توسط شرکت های چینی سازنده ساعت های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.
این پلتفرم کلیه امکاناتی که یک کاربر از اسمارت واچ خود انتظار دارد را پشتیبانی می کند که از آن جمله می توان به تشخیص حرکت و سیستم پایش ضربان قلب اشاره نمود و آنطور که شرکت سازنده اظهار داشته سرویس اختصاصی Baidu برای جستجوی صوتی و پرداخت موبایل را هم باید به این موارد اضافه نمود.
کاربران این پلتفرم همچنین خواهند توانست که به صورت صوتی به ساعت خود فرمان بدهند و برای نمونه وضعیت آب و هوا را از آن سوال نموده یا بخواهند که یک اپلیکیشن پرداخت موبایل را برایشان بگشاید.
اپلیکیشن نقشه و GPS نیز از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای این پلتفرم است. علاوه بر این یک فروشگاه مجازی هم قرار است که در آینده نه چندان دور برای DuWear راه اندازی شود و کلیه اپلیکیشن های تهیه شده برای آن از طریق سایت مذکور در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
گفته می شود که Baidu در نظر دارد اسمارت واچ خود را تا ماه ژوئن رونمایی کند که احتمالا DuWear Watch نام دارد، هرچند که پلتفرم ارائه شده از سوی این شرکت توسط دیگر پوشیدنی های موجود در بازار نظیر اسمارت واچ ۳ سونی، موتو ۳۶۰ و جی واچ الجی نیز پشتیبانی خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین