تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

خم شدن آیفون ۶ پلاس ، سال گذشته جنجال بزرگی به پا کرد.هرچند که کمپانی اپل هیچ وقت زیر بار این موضوع نرفت و تعداد کسانی را که از این موضوع به اپل شکایت کرده بودند نیز کمتر از ۱۰ نفر اعلام نمود.با این حال به نظر می رسد امسال اپل می خواهد از آلیاژ مستحکم تری در آیفون های بعدی که احتمالا آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نام گذاری خواهند شد ، استفاده کند.

یک منبع تایوانی از تغییر جنس آیفون ۶ اس خبر داده است. طبق این گزارش آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس با آلیاژ جدیدی از آلومینیوم با درجه ۷۰۰۰ ساخته خواهد شد.

آلومینیوم ۷۰۰۰ در حال حاضر بیشتر در بدنه دوچرخه و موتورهای مسابقه‌ای مورد استفاده قرار می گیرد و استحکام آن نسبت به آلیاژهای معمول آلومینیومی تا ۶۰ درصد بیشتر است. تراکم و چگالی این فلز یک سوم تراکم فولاد ضد زنگ خواهد بود. اپل پیش از این نیز از این نوع از آلومینیوم در ساعت خود موسوم به اپل واچ استفاده کرده بود جایی که استحکام این فلز سبک‌وزن با دانه‌های میکروسکوپی zirconia بسیار افزایش پیدا کرده و جلوه‌ای اطلسی مانند به فلز بخشیده شده است.
دیگر شنیده ها در مورد آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس حکایت از استفاده از تکنولوژی Force touch دارند. با این تکنولوژی گوشی به میزان فشار دست نیز حساس خواهد بود و می توان در برنامه های آینده این مورد جای بگیرد. همچنین شایعات از رم دو گیگابایت برای آیفون ۶ اس خبر می دهند.بدنیست بدانید، ظاهرا اپل قرار است امسال در کنار این دو گوشی گوشی سومی با نام ۶ سی و با صفحه نمایش ۴ اینچ معرفی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین