تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ماه گذشته گزارشی را منتشر کردیم که نشان می داد واتس اپ در تلاش است تا امکان دریافت بکاپ از گوگل درایو را برای کاربرانش فراهم نماید و از این طریق نسخه ای از پیام های متنی و فایل های چندرسانه ای شما را روی سرویس ذخیره سازی مبتنی بر کلاود خود نگهداری نماید.
حالا می توان تایید کرد که بیلد ۲٫۱۲٫۴۵ آپدیت جدید این اپلیکیشن پیام رسان همراه با چنین امکانی عرضه خواهد شد. برای فعالسازی این قابلیت لازم است که امکان دسترسی اپلیکیشن به اکانت گوگل خود را روی تلفن های همراه اندرویدی فراهم نمایید.

پس از آنکه هویت شما تشخیص داده شد، می توانید تناوب دریافت بکاپ را مشخص نموده و وضعیت مورد نظرتان (بکاپ گیری از طریق وای فای یا شبکه موبایلی) را انتخاب نمایید.
در نظر داشته باشید که با فعالسازی بکاپ Google Drive دیگر جای هیچگونه نگرانی از بابت از دست رفتن متن پیام های قبلی تان وجود ندارد و حتی با ریست کارخانه ای یا خرید یک موبایل جدید هم می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و برای این منظور تنها کافی است که اپلیکیشن واتس اپ را روی موبایل تازه خود نصب نمایید.
در حال حاضر نسخه رسمی این اپلیکیشن برای اندروید، بیلد ۲٫۱۲٫۴۴ را نشان می دهد که قابلیت یکپارچه سازی سرویس گوگل درایو را ندارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین