تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شنیده ها حاکی از آن است Usim (سیم کارت ۴G) اپراتور اول در تهران و توسط مرکز اصلی امور مشترکان این اپراتور در خیابان ونک تقاطع کردستان، به تمامی کاربران دائمی و اعتباری اعطا  می گردد.

 البته طبق گفته مدیرعامل همراه اول، قرار است یوسیم های این شرکت در تمامی دفاتر خدماتی اپراتور اول در ۲۱ شهر LTE دار، ارائه گردد.
بنابر گفته متصدی تعویض سیم‌ کارت در دفتر امور مشترکان، شبکه LTE این اپراتور هم‌اکنون در منطقه کردستان و میدان ونک (محدوده ساختمان اصلی شرکت) به صورت آزمایشی فعال شده و در ۲۱ شهر دیگر آماده بهره‌برداری شده است. بر اساس عکسی که فارس منتشر کرده، قاب این سیم کارت ها به رنگ آبی است که در تصویر می توانید مشاهده نمایید.
این در حالی است که نسل سوم همراه اول در بیش از ۱۰۰ شهر، راه اندازی شده و اینترنت ۳G این اپراتور با نام نوترینو توسط کاربران دائمی و اعتباری مورد استفاده قرار می گیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین