تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به گفته‌ی مدیرعامل رایتل، در طول سال جاری تعداد مشترکان رایتل به ۷.۵ میلیون نفر می‌رسد و این تعداد روزانه 52 ترابیت ترافیک مصرف می‌کنند که نشان دهنده اقبال مردم به حوزه دیتا است. بنابراین لازم است کیفیت سرویس‌ها افزایش و قیمت‌ها کاهش یابد.

 

سیدمجیدصدری با اشاره به افزایش تعداد مشترکان رایتل و نیز بالا رفتن میزان مصرف دیتا، گفت:ما نیز به عنوان اپراتور باید کیفیت سرویس‌ها را افزایش دهیم و قیمت‌ها را مناسب کنیم تا دیتا در سبد خانواده جا بگیرد.


وی اعلام کرد:اپراتور سوم تلفن همراه هم‌اکنون 3.5 میلیون مشترک دارد که 80 درصد آنها مشترک دیتا هستند و تلاش برای رسیدن به 7.5 میلیون سیم کارت فعال در سال 94 در دستور کار است.


مدیرعامل رایتل اضافه کرد:اولویت برنامه‌های رایتل در سال 94 راه‌اندازی سرویس‌های ارزش افزوده بر بستر ترافیک داخلی است همچنان که در سال 93 نیز 90 درصد پرتال‌های ارزش‌ افزوده که توسط رایتل راه‌اندازی شد بر بسته ترافیک داخلی و بدون وابستگی به اینترنت بوده است.


وی تجربه همکاری با جشنواره فجر 33 را برای راتیل موفق ارزیابی کرد و گفت:از طریق این پرتال دسترسی مردم به محتوای تصویری جشنواره‌های سی و دوم و سی و سوم فیلم فجر با هزینه کم فراهم شد.


صدری تصریح کرد:مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه روزانه 52 ترابیت ترافیک مصرف می‌کنند که نشان دهنده اقبال مردم به حوزه دیتا است؛ بنابراین لازم است ما نیز به عنوان اپراتور کیفیت سرویس‌ها را افزایش دهیم و قیمت‌ها را مناسب کنیم تا در سبد خانواده جا بگیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین