تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 کمی بعد از انتشار اسناد و مدارک جدید از سونی توسط سایت افشاگر ویکی لیکس، حالا عکس های جدیدی از پرچمدار آتی این شرکت منتشر شده که احتمالا به تلفن هوشمند اکسپریا Z4 مربوط می شوند.

 یکی از این تصاویر وجود بدنه فلزی برای این پرچمدار را که از مدت ها قبل شایعات آن به گوش می رسد تایید می کند. این تصویر که عنوان «تجلی تازه فلز» را همراه با خود دارد، حاوی عکسی از یک موبایل سونی با بدنه فلزی است که این عبارت در پایین آن نوشته شده: ساخت بدنه فلزی صیقلی تر و براق تر کاری است که به لطف تکنولوژی جدید آندایزینگ انجام می دهیم.
جمله نوشته شده از لحاظ گرامی چندان هم اصولی نیست با این همه پیام روشنی را در خود دارد.اطلاعات دیگری که با استفاده از این اسناد می توان دریافت، به جدول زمانی عرضه این محصول مربوط می گردد. بر اساس این سند، انتظار می رود که کمپانی ژاپنی مورد بحث پرچمدار جدیدش را در طول نخستین سه ماهه سال مالی جدید رونمایی کند که از ماه آوریل تا ژوئن ۲۰۱۵ ادامه می یابد.
در عین حال اطلاعاتی هم از یک تبلت خوش ساخت از خانواده اکسپریا (Sony Xperia Z4 Tablet) و همچنین یک مچبند جدید منتشر شده که انتظار می رود به زودی معرفی گردند.

 

 

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین