تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت در نسخه‌ی جدید پیش‌ نمایش ویندوز 10 برای گوشی‌های‌هوشمند اپلیکیشن نقشه‌ی جدیدی را مورد استفاده قرار داده که براساس اطلاعات منتشر شده این اپلیکیشن مبتنی بر پلتفرم Universal App مایکروسافت است.

 در نسخه‌ی جدید پیش نمایش ویندوز 10 مایکروسافت برای گوشی‌های‌هوشمند اپلیکیشن نقشه‌ی جدیدی مبتنی بر پلتفرم Universal App توسعه یافته که با بهترین نقشه‌ها، تصاویر هوایی با کیفیت، داده‌های محلی و قابلیت مسیریابی صوتی که از ترکیب سرویس‌هایی نظیر Here و Bing Maps ایجاد شده، بهره می‌برد.
با استفاده از دو انگشت می‌توان روی نقشه زوم کرد یا حالت نقشه را تغییر داد. با استفاده از نقشه‌ی هوایی می‌توان ترافیک مسیر مشخصی را طی می‌کنید، مشاهده کرد. با کلیک روی Show My Location، اپلیکیشن در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حضور شما زوم می‌کند. با کلیک روی کلید جستجو می‌توان شاخه‌های محبوب در زمان جستجو را همچون رستوران، کافی‌شاپ و هتل دید. در صورتی که به سفر رفته و در هتلی اقامت دارید، می‌توانید بهترین مراکز تفریحی و توریستی را در کنار بهترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها از کارت اطلاعات هتل مورد نظر ببینید.
در مورد مسیریابی نیز باید به این نکته اشاره کرد که این اپلیکیشن قادر است کوتاه‌ترین مسیر ممکن را برای رسیدن به مقصد با توجه به ترافیک موجود به شما پیشنهاد دهد. این اپلیکیشن همه‌ی جوانب رانندگی از جمله‌ محدودیت‌های سرعت در روز و شب را با توجه به حالت شب و روز در نظر می‌گیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین