تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت اخیرا اعلام داشته که با چندین سازنده تلفن همراه همکاریش را آغاز کرده تا از این طریق بتواند برنامه‌هایی چون آفیس، وان درایو و اسکایپ را وارد آن‌ها کند.مایکروسافت اخیرا اعلام داشته که با چندین سازنده تلفن همراه همکاریش را آغاز کرده تا از این طریق بتواند برنامه‌هایی چون آفیس، وان درایو و اسکایپ را وارد آن‌ها کند.
سامسونگ یکی از آن کمپانی‌هایی است که تصمیم گرفته برنامه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت را درون پرچمدارانش چون گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج بگنجاند. دیگر کمپانی‌ها هم مثل دل و پگاترون تکنولوژی نیز قدم‌هایی در این زمینه برداشته‌اند. البته می‌دانید که استفاده از این برنامه‌ها برای کمپانی مصرف کننده بدون هزینه و رایگان نخواهد بود.
طبق گزارش ارسالی از دجی تایمز و منابع موجود در تایوان و چین، مایکروسافت برای اینکه دو طرف از این معامله سود ببرند، مقدار هزینه‌های ثبت اختراع را کاهش داده است. این یعنی سامسونگ و 10 کمپانی دیگری که با مایکروسافت همکاری می‌کنند می‌توانند برای داشتن برنامه‌های این شرکت هزینه کمتری متقبل شوند. این پیشنهاد مایکروسافت واقعا جالب توجه بوده، با اینکه هنوز هیچ پاسخی از سمت گوگل اعلام نشده است.
با این حال انتظار می‌رود که بزودی از سوی کمپانی‌های بیشتری اعلام همکاری شود و می‌توانیم خیلی زود برنامه‌هایی چون آفیس، وان درایو، اسکایپ و وان نوت را در دستگاه‌های اندرویدی بیشتری ببینیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین