تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 تیم اندرسون برنده سال ۲۰۱۱ مسابقات آشپزی MasterChef خالق این دو دست رباتیکی هنرمند است که در تصویر می بینید و هم اکنون در نمایشگاه رباتیک صنعتی Messe در هانوفر آلمان در معرض دید عموم قرار دارند.

 حتما تصورتان این است که اندرسون برای آنکه به این دست ها یاد دهد چگونه در نمایشگاه آشپزی کنند و همگان را از هنر خود شگفت زده نمایند، ساعت ها کدنویسی کرده، در حالی که اینگونه نیست.
این آشپز خلاق برای آموزش ربات خود، یک آشپزخانه کوچک ساخت و تعدادی دوربین تشخیص حرکتی را روی بدنه دستگاه تعبیه کرد. در مرحله بعد لازم بود که اندرسون غذای مورد نظرش را مقابل دوبین ها تهیه کند تا حرکاتش دیجیتالی شده و ربات آنها را تقلید کند.
آنها که در نمایشگاه حضور داشته و از نزدیک شاهد کار کردن دستگاه بودند و طعم غذاهایش را چشیده اند، عملکرد آن را فوق العاده ارزیابی کردند.
به گفته اندرسون، ساخت این ربات آغاز راهی قابل توجه و مهم است و به موجب آن، فرصتی تازه برای تهیه غذاهای مطلوب به وجود می آید و مردم می توانند غذاهای سایر مناطق دنیا را نیز تست کنند.
شرکت Moley Robotics که ساخت این ربات را بر عهده داشته، ابراز امیدواری کرده که ظرف دو سال آینده موفق به ساخت نوعی آشپزخانه مکانیزه برای منازل شود که با قیمت ۱۵۰۰۰ دلار به فروش خواهد رسید.
این آشپزخانه شامل دست های رباتیک، سینک، فر و ماشین ظرفشویی خواهد بود تا پس از اتمام فرایند طبخ غذا، ربات آنجا مرتب نماید.

لینک ویدئو


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین