تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

خبر داشتن از وضعیت آب و هوا در بسیاری شرایط که در مکان‌های مختلف با دوستان و خانواده خود هستیم می‌تواند هشدارهای لازم را به ما برساند.. یکی از اپلیکیشن‌های قوی در این زمینه نیز FEMA نام دارد که در جدیدترین بروزرسانی خود قابلیت‌های جدیدی فراهم کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در جدیدترین بروزرسانی که برای اپلیکیشن FEMA منتشر شده، کاربران سیستم عامل اندروید می‌توانند اعلان اطلاعات وضعیت آب و هوا را مربوط به پنج نقطه مختلف دریافت کنند.
این اطلاعات مربوط به وضعیت آب و هوا از National Weather Service دریافت می‌شود و به شما کمک می‌کند تنها به وسیله یک اپلیکیشن از وضعیت آب و هوایی نقاط مختلف باخبر باشید. علاوه بر ارسال اعلان‌های مختلف برای شرایط آب و هوا، همچنین اشکالات نسخه‌های قبل در این بروزرسانی برطرف شده است.

اگر زیاد به مناطق مختلف سفر می‌کنید و دوست دارید تنها به وسیله یک اپلیکیشن از وضعیت آب و هوای چند محل مطلع باشید


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین