تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش یک پهپاد بدون سرنشین در حال پرواز روی اماکن کلیدی، ساختمان های دولتی و حتی یکی از تاسیسات هسته ای پاریس در آسمان این شهر رویت شد و مشخص نبود که آیا هدایت آن بر عهده گروهی از افراد آماتور است که اشتباها پهپاد خود را به سمت این مناطق هدایت کرده اند یا اینکه یک عملیات کاملا هدایت شده در جریان است.

خوشبختانه دیری نپایید که شرکت فرانسوی ECA سریعا به نگرانی های مقامات دولتی آن کشور در این رابطه واکنش نشان داد و مدعی شد که موفق به ساخت نوعی هواپیمای بدون سرنشین ضد پهپاد شده است که می تواند درون ها را شناسایی نموده و موقعیت هدایت کننده آنها را تشخیص دهد.
طبق اعلام شرکت سازنده، این پرنده که EC180 نام دارد پس از تشخیص پهپادهای مشکوک در آسمان آنها را مهار کرده و موقعیت هدایت کننده شان را تشخیص می دهد. در مرحله بعد، هواپیما به سراغ فردی می رود که کنترل پهپاد شناسایی شده را در دست دارد و عکسی که از وی تهیه کرده را برای نزدیک ترین اداره پلیس ارسال می کند تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری فرد مظنون اقدام نماید.
متاسفانه باید بگوییم که شرکت سازنده بنابر دلایلی که قابل درک هم هست حرفی از نوع فناوری به کار گرفته شده در ساخت این پهپاد و ایجاد قابلیت ضد جاسوسی آن، به میان نیاورده است.
شرکت ECA اعلام کرده که فناوری تازه اش «فرار افراد خراب کار را غیر ممکن» خواهد کرد. ناگفته نماند که مقامات دولتی فرانسه نیز تاکنون دو مرتبه این پهپاد را مورد ارزیابی قرار داده اند و «کاملا قانع گشته اند» که این پرنده بدون سرنشین می تواند ظرف کمتر از یک دقیقه اپراتور درون های خرابکار را تا شعاع ۷۰۰ متری خود شناسایی کند.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین