تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 بسیاری از شنیدن نام اپلیکیشن هایی که قرار است برای تلفن های هوشمند Galaxy S6 edge و Galaxy S6 در نظر گرفته شود متعجب شدند و این سوال در ذهنشان شکل گرفت که چرا سامسونگ باید One Drive، OneNote و Skype را روی پرچمداران خود نصب نماید.

 یک ماه بعد آن شایعات تایید شدند و حالا با اطمینان می دانیم که سامسونگ قصد دارد نرم افزارهای Word، Excel، Powerpoint، OneNote، OneDrive و Skype را روی تبلت های سال ۲۰۱۵ خود نصب کند و متعجب نخواهیم شد اگر این موارد را روی برخی از مدل های امسال سری نوت ببینیم.
اگر دعواهای حقوقی سامسونگ و مایکروسافت را بر سر پرداخت حق امتیاز پتنت به خاطر داشته باشید در خواهید یافت که توافق یکباره این دو شرکت در پرونده های یاد شده احتمالا به این موضوع ارتباط دارد و سامسونگ هم بی دلیل نمی خواهد این برنامه ها را روی محصولات خود نصب کند.
شرکت های تامین کننده سخت افزار گزارش داده اند که خالق ویندوز به هر شرکت تولید کننده محصولات اندرویدی که اپلیکیشن های آن را روی دستگاه هایش نصب کند تخفیفی را برای استفاده از پتنت آنها می دهد.
اما احتمالا از خود سوال می کنید که مگر اندورید به گوگل مربوط نمی شود؟ بله این سیستم عامل به گوگل تعلق دارد با این همه، برخی از کارکردهای آن (نظیر بارگذاری سریع صفحات وب یا فایل سیستم FAT که امکان برقراری ارتباط سیستم عامل با کارت حافظه دستگاه را فراهم می کند) نخستین بار توسط مایکروسافت اختراع شد و پتنتش به ثبت رسید، از این رو هرکسی که بخواهد وارد بازی اندروید شود و از آن استفاده کند باید خود را تا حدودی مدیون مایکروسافت بداند.
و البته اگر ردموندی ها تخفیف قابل توجهی را برای شرکت هایی که قصد استفاده از اپلیکیشن هایشان روی محصولات اندرویدی خود را دارند، در نظر بگیرند، بسیاری از این پیشنهاد استقبال خواهند کرد.
براساس گزارشات، مایکروسافت چنین توافقی را با ۱۱ شرکت سازنده دستگاه های الکترونیکی به عمل آورده که در این میان می توان به سامسونگ و دل اشاره نمود.نمی توان با اطمینان گفت که ۹ شرکت دیگر کدامند اما تردیدی نخواهد بود که به تدریج شاهد ورود دستگاه های اندرویدی با اپلیکیشن های مایکروسافت به بازار خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین