تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 این روزها LG با پرچمدار جدیدش توجه ها را به خود جلب کرده؛ چند روز گذشته مجموعه ای کامل از تصاویر مربوط به G4 در فضای اینترنت منتشر شد و تقریبا هیچ موردی نمانده که کاربران علاقه مند به اخبار تکنولوژی از آن بی خبر باشند.

 حال اما وب سایت اندروید هدلاینز می گوید که اخباری اختصاصی در دست دارد؛ البته این اخبار در خصوص G4 نیست بلکه در مورد برادر فبلت مانند آن است که سال گذشته آن را با عنوان G3 Stylus در کنار G3 اصلی دیدیم و می توان از آن به عنوان محصولی میان رده نام برد.
اندروید هدلاینز مدعی شده که این محصول که تا به حال آن را با نام LG G4 Note می شناختیم، از یک پردازنده اسنپدراگون ۶۱۰ بهره می برد و در مجموع می توان آن را محصولی میان رده خواند.

آیا ال جی با موبایلی به نام Leopard حضوری پرقدرت در بازار فبلت ها خواهد داشت؟

منبع این وب سایت از موبایل مورد بحث با کد LG H631 نام برده که شباهت زیادی به کد استفاده شده در G3 استایلوس دارد. موبایل یاد شده به نمایشگری ۵.۸ اینچ مجهز شده و همراه با یک قلم استایلوس به بازار عرضه خواهد شد.
نکته جالب تر اما فعلا در خصوص نام این محصول است، این طور که گفته شده، موبایل مذکور در LG فعلا با نام LG Leopard شناخته می شود و باید ببینیم آیا شرکت مورد بحث در زمان عرضه به بازار نیز همین نام را برای آن در نظر خواهد گرفت یا خیر.
همانگونه که ذکر شد، این موبایل رقیبی برای G4 نخواهد بود و صرفا می آید تا قشر کاربرانی که تمایل دارند از فبلت ها همراه با یک استایلوس استفاده کنند را با قیمتی مناسب و نه در حد یک پرچمدار،‌ راضی کند. لازم به ذکر است که وبسایت یاد شده خبر از قیمت ۳۰۰ دلاری فبلت جدید LG می دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین