تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از آن جایی که تصورات همیشه بسیار جالب هستند پس ال‌جی نیز گویا تخیلات قوی‌ای دارد و اکنون پتنتی را ثبت کرده است که گفته می‌شود محصولی مثل ساعت و اسمارت فون هوشمند است که بر روی مچ دست شما بسته می‌شود و این غول کره‌ای توانسته ایده آن را به نام خود ثبت کند.

بر اساس این ایده یک اسمارت فون فوق باریک بر روی دست شما قفل می‌شود و علاوه بر این اسمارت فون مذکور قادر است تا از بخش بالا و پایین به پشت خم شود و همانند یک دستبند بیضی شکل باشد.

البته این طرح فعلا تنها یک ایده و پتنت است و برای تحقق آن زمان نسبتا زیادی باقی مانده است. زیرا برای ساخت چنین محصولی که به سادگی بتواند چندین هزار بار خم و راست شود می‌بایست قطعات داخلی و سخت افزاری نیز دارای چنین ویژگی‌ای باشند تا در استفاده‌های زیاد دچار مشکل نشوند. البته در این پتنت گفته نشده است که این اسمارت باریک اندام و ژیمناستیک کار چگونه بر روی دست چفت خواهد شد اما انتظار می‌رود که این امر توسط یک آهنربا قوی انجام شود. نظر شما در خصوص این خیال پردازی ال‌جی چیست؟ ناگفته نماند این پتنت که ساعت تلفن هیبریدی نامیده می‌شود با شماره D726,140 رسما ثبت شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین