تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

صرفا ۴ روز پیش و در تاریخ ۱۰ آوریل، عرضه جهانی کهکشانی های جدید سامسونگ آغاز شد؛ شرکت کره ای که پیشتر تجربه فروش نوت اج را داشته، انتظار استقبالی معمولی و اندکی پر شورتر از اس ۶ اج داشت، اما حال خبر می رسد که در این چند روز، آمار فروش گلکسی اس ۶ Edge مدیران سامسونگ را متعجب و شگفت زده کرده است.

 یکی از منابع کره ای به نام Yonhap News می گوید که خود سامسونگ نیز از چنین استقبالی شگفت زده شده و عنوان کرده که «میزان فروش نسخه Edge بسیار بیشتر از حد انتظار بوده است.»
یک منبع دیگر نیز ذکر کرده که در کشور کره، فروش پرچمداران جدید بیش از هر زمان دیگری در مقایسه با سایر نسخه های Galaxy S بوده است. به شکل جالبی، حدودا نصف افرادی که می خواهند اس ۶ را بخرند، به سراغ نسخه Edge می روند.
Yonhap News همچنین عنوان می کند که یک مدیر بلند پایه سامسونگ به آنها گفته: «ما در زمینه پیشبینی در خصوص میزان تقاضا برای Edge شکست خوردیم.» پیشتر هم البته در دیجیاتو برایتان گفته بودیم که غول کره ای بیش از یک ماه است که برای تامین قطعه و در اصل نمایشگر خمیده موبایل مورد بحث با مشکل مواجه شده که همین موضوع نیز خبر از تعداد بسیار بالای تقاضا و پیش سفارش آن می داد.
صرفا مدتی پیش بود که شنیدیم گلکسی های جدید سامسونگ تا پایان سال جاری میلادی به فروشی ۵۰ میلیونی دست خواهند یافت؛ حال نیز حرکت آغازین این محصولات در بحث فروش بسیار پر سرعت بوده و می توان گفت انتظار می رود پیشبینی ۵۰ میلیونی تا پایان سال به حقیقت بپیوندد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین