تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دیدن سازه‌های دست بشر از آسمان کار چندان ساده‌ای نیست، اما هیوندای با ایجاد یک کمپین تبلیغاتی و با استفاده از یازده دستگاه خودروی جنسیس پیامی را برای یکی از فضانوردان ایستگاه بین‌المللی فضایی از طرف دختر وی ارسال کرده است.

همانطور که گفتیم دیدن اجرام روی زمین از فضا کار چندان ساده‌ای نیست، اما هیوندای با آگهی ویدئویی جدید خود نشان داده که می‌توان چنین کاری کرد. کمپانی کره‌ای هیوندای با به کار گیری ۱۱ هیوندای جنسیس و همچنین استفاده از صحرای نوادا به‌عنوان بوم نقاشی این امر را ممکن کرده است. داستان این آگهی ویدئویی مربوط به دختری ۱۳ ساله است که پدرش به‌عنوان یک فضانورد در ایستگاه بین المللی فضایی به کار مشغول است. البته نامی از این فضانورد در این آگهی برده نمی‌شود و می‌توان پیش‌بینی کرد که این موضوع به‌دلیل عدم همکاری ناسا است. این دختر ۱۳ ساله در پی آن است تا پیامی را برای پدرش در ایستگاه بین‌المللی فضایی ارسال کند و هیوندای انتقال این پیام را از طریق نگارش آن روی زمین در ابعادی بزرگ بر عهده می‌گیرد.
هیوندای با استفاده از ۱۱ دستگاه هیوندای جنسیس و استفاده از دریاچه‌ی خشک شده‌ی Delamar در نوادا این پیام را برای پدر Steph ترسیم می‌کند. براساس اطلاعات ارائه شده، ابعاد محلی که این پیام در آن ترسیم شده یک و نیم برابر سنترال پارک در نیویورک است و حتی این نوشته که با استفاده از تایر خودروها ترسیم شده، در کتاب رکوردهای گینس نیز ثبت شده است.

لینک دانلود ویدئو


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین