تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وب‌سایت اندروید پلیس طی خبری اعلام کرده که برخی از کاربران این به‌روز رسانی را دریافت کرده‌اند و بقیه کاربران هم به زودی و پس از آپدیت به نسخه جدید قابلیتی تحت عنوان Trusted Voice در بخش قفل هوشمند یا همان Smart Lock دریافت خواهند کرد.
این قابلیت در کنار قابلیت‌های دیگر نظیر Swipe، Pattern، Pin و Password اضافه خواهد شد و با انتخاب گزینه Trusted Voice و گفتن عبارت OK Google صدای شما ثبت خواهد شد و با گفتن همین کلمه، رمز صفحه باز خواهد شد، نکته مثبتی که این قابلیت دارد آن است که فراموشی رمز عبور در کار نیست و فقط کافی است بگویید OK Google همین! در اینجا بهتر است بگوییم که روش کلامی مثل قابلیت تشخیص چهره چندان مورد اطمینان نیست و از درجه امنیتی کمتری نسبت بهPin  و الگو برخوردار است. اگر مشتاق استفاده از این قابلیت در تلفن‌هوشمند و یا تبلیت خود هستید باید صبر کنید تا به مرور زمان این قابلیت در دستگاه شما اضافه شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین