تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برخی از کاربران نکسوس 5 پس از بروزرسانی به اندروید 5.1 متوجه مشکلاتی در دوربین این دستگاه شده‌اند. اینطور که پیدا است اپلیکیشن دوربین نکسوس 5 با اندروید 5.1 سازگاری ندارد و پس از هر بار اجرا شدن دچار کرش می‌شود.

بر طبق گزارش باگ‌های ارسال شده برای گوگل، اگر بخواهید دوربین نکسوس 5 مجهز به اندروید 5.1 را از طریق اپلیکیشن‌هایی همچون اینستاگرام، توییتر، فیس‌بوک، اسنپ‌چت و حتی اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین این دستگاه باز کنید، عبارت "force close" ظاهر می‌شود. البته این مشکل در همه نکسوس 5 ها اتفاق نیفتاده و برخی از آنها به آن دچار شده‌اند.
خوشبختانه این مشکل پس از یک بار راه‌اندازی مجدد دستگاه برطرف می‌شود اما قطعا کسانی را که نیاز دارند با نکسوس 5 خود از یک منظره به شکل سریع عکس برداری کنند، به مشکل می‌اندازد. همچنین پس از اینکه مدتی کوتاه با دستگاه کار کنید، دوربین دستگاه دوباره دچار مشکل می‌شود و کاربر برای رفع مشکل باید سناریو راه‌اندازی مجدد دستگاه را تکرار کند.
گوگل احتمالا خیلی زود به این باگ گزارش شده در اندروید 5.1 که گریبان نکسوس 5 را گرفته واکنش نشان خواهد داد و این مشکل را رفع خواهد کرد.
برخی از گزارش‌های ارسال شده پیرامون این باگ حتی به نیاز چند بار ریبوت شدن دستگاه برای دوباره به کار افتادن اپلیکیشن دوربین اشاره کرده‌اند. راه‌حل رفع این مشکل به زودی در قالب یک بروزرسانی از طریق OTA ارسال می‌شود و گوگل این مشکل را رفع خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین