تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 نرم افزارهای قدیمی معمولا بر روی نسخه جدید پلتفرم ها جوابگو نیستند، بعضی اوقات نیز سخت افزارهای جدید را نمی توان با نرم افزارهای قدیمی به کار گرفت و همه ما نیز به موضوعات اینچنینی عادت کرده ایم. حال آژانس تحقیقاتی پروژه های پیشرفته دفاعی (دارپا- DARPA) تصمیم دارد این موضوع را تغییر دهد.

 محققین این آژانس دفاعی تصمیم دارند سیستمی نرم افزاری بسازند که دست کم تا یک قرن، نیازی به آپدیت از طرف توسعه دهنده نداشته باشد و یا در صورتی که سخت افزارها تغییر کنند نیز بتواند خود را با شرایط جدید هماهنگ کنند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.
محققان بخش علوم و تحقیقات این سازمان اعلام کرده اند که برنامه ای ۴ ساله را برای توسعه ی الگوریتمی اختصاص داده اند که بتواند خود را با شرایط هماهنگ سازد. این سازمان همچنین اعلام کرده که در راه رسیدن به چنین هدفی، سختی های بسیاری وجود خواهد داشت.
این سازمان نام Building Resource Adaptive Software Systems یا BRASS را برای پروژه خود برگزیده که به معنی «ساخت منابع تغییرپذیر برای نرم افزارهای سیستمی» است. تجربه قبلا نیز نشان داده که وقتی دارپا به سراغ تولید محصول یا سرویسی می رود، به طور کلی آن را از پایه، دوباره ساخته و توسعه می دهد. در نتیجه بعید به نظر می رسد که این سازمان از سورس های فعلی استفاده کند؛ اما در هر صورت می توان امیدوار بود که در آینده، سیستم یا پلتفرم تازه ای را مشاهده کنیم که به گفته دارپا، تا یک قرن با تمام سخت افزارهای جدید مطابقت یافته و لزومی نیز به آپدیت های سالانه یا ماهانه نداشته باشد.
دارپا امیدوار است بتواند از سرویسی که به زودی توسعه اش شروع خواهد شد، در کامپیوتر و ابزارهای نظامی بهره گرفته و آنها را از هر گونه بروز رسانی بی نیاز سازد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین