تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گارتنر و آی‌دی‌سی دوباره اخبار ناخوشایندی را برای تولیدکنندگان پی‌سی دارند، چراکه فروش کامپیوتر‌ها در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵ دوباره روند نزولی به خود گرفته و دلیل آن توقف بروزرسانی سیستم‌های در سازمان‌ها و کمپانی‌ها از ویندوز ایکس‌پی است.

در سال ۲۰۱۴ میلادی فروش پی‌سی‌ها رشد خوبی را به خود گرفته بود و بسیاری این رشد را مرهون توقف پشتیبانی از ویندوز ایکس‌پی توسط مایکروسافت و لزوم بروزرسانی سیستم‌های مبتنی بر این ویندوز توسط کمپانی‌ها و سازمان‌ها می‌دانستند. حال هر دو موسسه‌ی گارتنر و آی‌دی‌سی پیش‌بینی کاهشی ۵.۲ تا ۶.۷ درصدی را برای فروش پی‌سی‌ها در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵ دارند، چراکه کمپانی‌ها روند بروزرسانی کامپیوترهای خود را در این فصل متوقف کرده‌اند. آ‌ی‌دی‌سی به این موضوع بسنده نکرده و میزان پی‌سی‌های عرضه شده در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری را کمترین مقدار از سال ۲۰۰۹ خوانده است.

البته در این بازار نابسامان و تاریک، هنوز کمپانی‌هایی با می‌درخشند که از جمله‌ی آن می‌توان به لنوو اشاره کرد که در بازار رو به افول پی‌سی، رشد می‌کند. ایسوس نیز به لطف تبلت‌های ویندوز سایز بزرگ خود در حال تجدید حیات است. در مقابل کمپانی‌هایی نظیر ایسر، دل و سایر تولیدکنندگان پی‌سی آینده‌ی تاریکی دارند. انتظار می‌رود عرضه‌ی ویندوز 10 بتواند تا حدودی این بازار را بهبود بخشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین