تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

امروز کوالکام اپلیکیشنی با عنوان Trepn Profiler معرفی و عرضه کرد که برای مدیریت گجت‌های مجهز به پردازنده‌های این کمپانی توسعه یافته است. این اپلیکیشن بسیار کاربردی برای هر دو گروه کاربران معمولی و پاور یوزرها یا کاربرانی که از گوشی‌های‌هوشمند خود استفاده‌‌ای فراتر از کاربردهای روزانه می‌کنند، توسعه داده شده است.

کاربران معمولی می‌توانند با استفاده از سرویس Trepn Profiler اپلیکیشن‌هایی که پردازنده را به خود مشغول کرده و منجر به اتمام زودرس باتری می‌شوند، شناسایی کرده و غیرفعال کنند. این اپلیکیشن می‌تواند مشکلات مرتبط با مصرف بالای باتری را در انواع گجت‌های مجهز به پردازنده‌های کوالکام شناسایی کرده و تا حدودی حل کند. کاربران حرفه‌ای و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن انواع هسته‌ها، رام‌ها و اپلیکیشن‌هایی را که خود توسعه می‌دهند از نظر مصرف پردازنده و منابع بسنجند.

از جمله‌ی قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به میزان بار هر هسته‌ی پردازنده، فرکانس پردازنده‌ی گرافیکی به‌همراه بار پردازشی، میزان استفاده از اتصالات شبکه و قدرت باتری در واحد میلی وات اشاره کرد.

با فعال کردن Advanced Mode اپلیکیشن Trepn امکان ذخیره‌ی آفلاین داده‌های مربوط به عملکرد پردازنده را فراهم می‌کند که از این‌ طریق می‌توان بعدها نیز وضعیت پردازنده را بررسی کرد. این اپلیکیشن قادر است خروجی باتری را نیز در دو واحد میلی آمپر و میلی وات در اختیار کاربر قرار دهد.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از وجود قابلیت‌های دیگری در این اپلیکیشن بهره ببرند که از جمله‌ی آن می‌توان به Android intents، External Control و Per-Rail Power Measurements اشاره کرد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان به راحتی عملکرد کد توسعه یافته برای اپلیکیشنی را در استفاده از منابع و همچنین اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های دیگر اندروید مشاهده کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین