تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Clear The Tilesیکی دیگر از عناوین ساخته شده توسط سازندگان بازی‌های محبوبی همچون What's My IQ است که برای به چالش کشیدن دوباره‌ی شما، این بار در شرایطی سخت‌تر، برگشته است.

در عنوان Clear The Tiles هدف بازی مانند دیگر بازی‌های هم سبک خود، از بین بردن آیتم‌های هم‌رنگ است که با کمی تنوع، در این بازی به صورت اشکال مختلف به نمایش در آمده‌اند، به این معنا که برای مثال رنگ بنقش به مربع‌ها، و رنگ نارنجی به دایره‌ها اختصاص داده شده است. تعداد این آیتم‌ها در هر مرحله بیشتر خواهد شد و زمانی پیروز این بازی خواهید شد که تمام آیتم‌های رنگی را از بین برده باشید.

این بازی دارای بیش از 300 مرحله‌ی مختلف است که تعداد بسیار بالا و قابل توجهی برای این سبک بازی به حساب می‌آید. این 300 مرحله در 5 سطح سختی مختلف، قابل بازی کردن هستند و شما می‌توانید انتخاب کنید که این بازی را با راحتی و آسودگی‌خاطر به انتها برسانید، یا اینکه یکی از سخت‌ترین بازی‌های عمرتان را انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم این بازی را تجربه کرده و خود را به چالش بکشید. به خصوص در بخش رکوردی بازی که باید با کمترین تعداد حرکت این آیتم‌های رنگی را از بین ببرید. برای دانلود این بازی که برای گوشی‌های اندروید و آی او اس منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین