تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش یکی از مراکز دولتی مربوط به منابع طبیعی و انرژی آمریکا بیانیه‌ای در مورد مایکروسافت صادر کرده که طبق آن مدعی شد مایکروسافت هنگام عرضه‌ی ایکس باکس وان، اطلاعیه‌ای را جهت مصرف انرژی زیاد آن به مشتریان ارائه نکرده است. حال مایکروسافت برنامه‌ای جدیدی برای کاهش مصرف انرژی این کنسول در نظر گرفته است.

در کنسول ایکس باکس وان گزینه‌ای به نام Instant-on وجود دارد که به صورت پیش فرض فعال است و این گزینه باعث می‌شود ایکس باکس مصرف انرژی بالایی داشته باشد. بر اساس گزارش مرکز حمایت از منابع طبیعی و انرژی، ایکس باکس وان همزمان با فعال بودن این گزینه، سالیانه ۲۵۰ میلیون دلار هزینه‌ی اضافی برق را برای مجموع مشتریان دربر دارد.
بزرگ‌ترین مشکل این است که مایکروسافت در ایکس باکس وان گزینه‌ی Instant-on را برای کاربران آمریکایی به صورت پیش فرض فعال کرده است و زمانی که مشتریان برای اولین بار دستگاه خود را روشن می‌کنند این گزینه اجرا شده و دستگاه مصرف بالای خود را همچنان ادامه می‌دهد. اما به نظر می‌رسد تا پایان سال جاری میلادی این وضعیت تغییر کند.
مایکروسافت روز جمعه در خصوص مصرف انرژی ایکس باکس وان گفت:
     همان طور که ما در حال تکمیل ایکس باکس وان و برطرف کردن مشکلات آن هستیم، این گزینه‌ را به صورت انتخابی برای کابران فعال خواهیم کرد. در طی چند ماه آینده،‌ مشتریان جدید از سراسر دنیا که ایکس باکس وان را خریداری کنند، حین راه‌ اندازی اولیه‌ی کنسول با اطلاعیه‌ی مربوط به این گزینه و مصرف انرژی آن روبرو خواهند شد. کاربرانی که در حال حاضر صاحب ایکس باکس وان هستند می‌توانند از طریق تنظیمات تغییراتی را برای مصرف انرژی دستگاه اعمال کنند. حال امیدواریم کاربرانی که از ایکس باکس وان استفاده می‌کنند و حتی آن دسته از افرادی که در آینده آن را تهیه خواهند کرد، فرق بین گزینه‌ی Energy-saving و Instant-on را به خوبی درک کرده باشند. در این حالت با انتخاب بهترین گزینه می‌توانند در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کنند.
مایکروسافت به خوبی به حرف مشتریان گوش داده و درصدد رفع مشکلات آن‌ها برمی‌آید. به نظر می‌رسد این تنظیمات چندان مشکل جدی به نظر نیاید زیرا در طول سال تنها چند دلار در هزینه‌ی مصرف برق مشتریان تفاوت ایجاد کند اما به هر حال ارائه کردن گزینه‌های بیشتر برای صاحبان ایکس باکس وان، این امکان را فراهم می‌کند تا با کنسول خود تعامل بیشتری را داشته باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین