تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیش‌تر گوگل پروژه‌ی تانگو را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده بود. اگرچه این محصول تنها با در اختیار داشتن دعوتنامه قابل خریداری است، اما اکنون حداقل قیمت آن به شکل قابل توجهی کاهش یافته است. تبلت تانگو که تا پیش از این 1024 دلار قیمت داشت، اکنون تنها با قیمت 512 دلار به فروش می‌رسد. این تبلت قادر است بصورت بلادرنگ به تهیه نقشه‌های سه‌بعدی از فضای اطراف بپردازد.

کاهش قیمت قابل توجه این دستگاه با هدفِ قرار گرفتن آن در حوزه‌ی توانایی مالی تمامی توسعه‌دهندگان صورت گرفته و این محصول هنوز هم یک پروژه‌ی مصرفی و تجاری به شمار نمی‌رود. منبع این خبر، ایمیل‌هایی است که از سوی گوگل به دارندگان دعوتنامه‌ی پروژه‌ی تانگو که هنوز اقدام به خرید آن نکرده‌اند ارسال شده است. طی این ایمیل اعلام شده که دلیل کاهش قیمت، قرار گرفتن این دستگاه در اختیار توسعه‌دهندگان بیشتر است تا در مرحله‌ی بعد طیف گسترده‌تری از کاربران قادر به خرید آن باشند.

بنابراین اگر شما هم در زمره‌ی افرادی هستید که علاقمند به خرید تبلت خاص تانگو هستند، اندکی دیگر منتظر بمانید چراکه به نظر می‌رسد عرضه‌ی آزادتر این محصول بزودی در دستور کار گوگل قرار خواهد گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین