تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بیت تورنت یکی از پر استفاده‌ترین و سریع‌ترین پروتکل‌های به اشتراک گذاری فایل است که با استفاده از روش نظیر به نظیر (Peer-to-Peer)، حجم بزرگی از فایل‌ها را به مقصد می‌رساند. شرکت بیت تورنت در حال آماده سازی برای انتشار پروژه‌ی Maelstrom یا مرورگر تحت شبکه‌ی تورنت است.

بیت‌تورنت مرورگر جدید خود را که پروژه‌ی Maelstrom نام دارد، بر پایه مرورگر کرومیوم توسعه داده است. بیت تورنت در این پروژه قصد دارد از شیوه‌‌ و عملکرد مشابه نرم‌ افزار تورنت خود برای مرورگر نیز استفاده کند. اهداف این پروژه ارائه‌ی اینترنتی آزاد برای تمامی کاربران است؛ بنابراین دیگر نیازی به سرورهای کنونی نبوده و کاربران قادر خواهند بود تا اطلاعات خود را در فضایی آزاد منتشر کنند. ۱۰٫۰۰۰ توسعه‌دهنده نرم‌افزاری و ۳٫۵۰۰ کاربر که  پخش‌کننده هستند، از زمان اجرای نسخه اولیه‌ بیت‌تورنت در این پروژه نقش ایفا می‌کند.

به نظر می‌رسد مرورگر بیت‌تورنت از لحاظ امنیتی نیز قدرتمند باشد، زیرا اطلاعات منتشر شده از طریق این مرورگر امکان کنترل بیشتری را روی اطلاعات شخصی برای کاربران فراهم می‌کند،‌ این مرورگر از سرور خاص و مشخصی استفاده نمی‌کند، بلکه همه‌ی اطلاعات خود را از منابع مختلف استخراج می‌کند و تنها به یک سرور وابسته نیست؛ پروژه‌ی Maelstrom از آدرس URL استفاده نمی‌کند و به جای آن رشته‌هایی از اعداد و حروف را به کار می‌گیرد. بیت‌تورنت در داخل مرورگر امکان اضافه کردن لینک‌های تورنت و دانلود آن‌ها را تعبیه کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین