تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ComScoreآمار خود از سهم بازار پلتفرم‌ها و سازندگان گوشی‌های هوشمند طی سه‌ماهه گذشته را منتشر کرد که اگرچه اطلاعات جالبی در بر دارد، اما نتایج آن دور از ذهن نبود. هرچند این آمار مربوط به بازار ایالات متحده است اما بزرگی و بلوغ این بازار داده‌های کلی مناسبی در اختیارمان قرار می‌دهد.

تغییرات روی داده در سهم بازار هر یک از سازندگان و پلتفرم‌ها از آمارهای مهمی محسوب می‌شود که پیگیری آن‌ها اطلاعات جالبی در خصوص خیزش و رکود هر یک از سازندگان در اختیارمان قرار می‌دهد. همانطور که از قبل هم می‌دانیم، اندروید همچنان با ارقام قاطع، بیشترین تعداد گوشی هوشمند فروخته شده را به خود اختصاص داده است. در نقطه‌ی مقابل، اپل محبوب‌ترین سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود.
در سه‌ماهه‌ی گذشته نیز تغییری در این اصول بوجود نیامده  است. با این حال، اندروید 0.2 درصد دیگر از بازار ایالات متحده را نیز به سمت خود کشیده تا با وجود محبوبیت گسترده‌ی آیفون‌های جدید اپل، سهم این پلتفرم از بازار به 52.8 درصد برسد. اپل از هر دو جنبه‌ی سازنده‌ی گوشی و توسعه‌دهنده‌ی پلتفرم با آمار منفی روبرو شده است. هر دو بخش با کاهش 0.1 درصدی به سهم 41.7 درصد قناعت کردند.
برندگان دیگر میدان، ال‌جی با کسب سهم قاطع 0.7 درصدی و رسیدن به 8.3 درصد و اچ‌تی‌سی با کسب سهم اندک 0.1 درصدی و دست یافتن به رقم 3.7 درصد از بازار بوده‌اند. سامسونگ در این میان بخش مهمی را از دست داده است. این کمپانی کره‌ای 1.1 درصد از سهم خود را به سایر سازندگان واگذار کرده و موجب شده سهم بزرگ‌ترین سازنده‌ی دستگاه‌های اندرویدی به 28.6 درصد برسد.
یکی از غافلگیری‌های بزرگ در این آمار به بخش گوشی‌های موبایل مایکروسافت مربوط است. پلتفرم ویندوز فون توانسته بار دیگر 0.1 درصد به سهم خود در ایالات متحده اضافه کند و به رقم 3.5 درصد از بازار دست یابد. در مقابل، تغییری که هیچ‌کس را غافلگیر نخواهد کرد کاهش سهم 0.2 درصدی بلک‌بری و سقوط به سهم 1.8 درصدی از بازار است.
اگر شما برای سه‌ماهه‌ی آینده که شاهد حضور پرچمداران جدید دنیای اندروید است پیش‌بینی خاصی دارید، حتما آن را در قسمت نظرات با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین