تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حالی که سامسونگ عرضه گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج را در 20 کشور دنیا آغاز کرده، مدیر عامل این شرکت اعلام کرده که مشکلاتی در زمینه تأمین نمایشگرهای خمیده گلکسی اس 6 اِج وجود دارد، از این رو ممکن است تا مدتی این گوشی در حجم انبوه در همه جا در دسترس نباشد.

جی‌کی‌شین در صحبت‌هایش با اصحاب رسانه یک روز مانده به عرضه رسمی گلکسی اس 6 در سئول گفته است:
    تولید نمایشگر خمیده این مدل دشوار است و همین امر باعث شده تا میزان محصول آماده شده از این مدل کمتر از حد انتظار باشد. ما سخت در تلاش هستیم تا مسائل مربوط به تأمین این نمایشگرها را حل کنیم.
با این حال جی‌کی‌شین اعلام کرد که حل این مسائل ممکن است مدتی طول بکشد. او از بیان جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرد ولی گزارشات پیشین نیز حاکی از این امر بودند که نمایشگرهای خمیده مورد استفاده در گلکسی اس 6 اِج علاوه بر افزایش هزینه‌های تولید به مدت زمان بیشتری برای فرایند تولید نیاز دارند و نمایشگر خمیده به عنوان پاشنه آشیلی برای تولید این محصول به شمار می‌رود.

هنوز مشخص نیست که این مشکلات تا چه حدی بر میزان تولید گلکسی اس 6  اج سامسونگ تأثیر گذاشته است ولی از آنجا که انتظار می‌رود گلکسی اس 6 اج با تقاضای زیادی از سوی مشتریان مواجه شود باید دید که آیا سامسونگ قادر است از پس تقاضای بالای مشتریان بر آید یا خیر. 

با توجه به نظرات مثبت تحلیلگران نسبت به گلکسی اس 6 و گلکسی اس6 اج و از طرفی استقبال کاربران گوشی‌های هوشمند از این دو مدل، سامسونگ انتظار دارد تا با فروش این دو مدل رکورد جدیدی در فروش را برای خود به ثبت برساند. جی‌کی‌شین معتقد است که گلکسی اس 6 رکورد فروش گلکسی اس 5 را خواهد شکست و حتی بهترین رکورد فروش تاریخ سامسونگ که تا اینجا متعلق به گلکسی اس 4 است نیز توسط گلکسی اس 6 شکسته خواهد شد. او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید:

سعی کردیم قابلیت‌هایی که مشتریان بطور روزمره با آنها سروکار دارند، کارآمدتر از قبل شوند. از طرفی بجای این که به فکر بهتر بودن از رقبای خود باشیم ، سعی کردیم تا ویژگی‌های پرکاربرد را در این گوشی‌ها قرار دهیم.

‌گوشی‌های گلکسی اس 6  و گلکسی اس 6 اج  از دیروز در 20 کشور در سراسر جهان عرضه شدند و هفته آینده نیز در بازار ایران نیز به فروش خواهند رفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین