تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هیلاری کلینتون یکی از مدیران گوگل به نام استفانی هنون را به عنوان مشاور خود در امور مرتبط با تکنولوژی استخدام کرد. به نظر می رسد به دلیل نزدیک شدن به انتخابات رئیس جمهوری آمریکا و آغاز کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، چنین اقدامی از سوی وی به انجام رسیده باشد.

هیلاری کلینتون برای رقابت انتخاباتی، یکی از مدیران گوگل به نام استفانی هنون را به عنوان مشاور تکنولوژی برای خود انتخاب کرد. هنون مسئولیت ایمن سازی چندین سرویس‌ گوگل را به عهده داشت. به گزارش واشنگتن پست، استفانی هنون که به عنوان مدیر نوآوری محصولات و تاثیر اجتماعی آن‌ها در گوگل کار می‌کند، به عنوان مشاور تکنولوژی کلینتون نیز مشغول به کار خواهد شد. به همین منظور هنون با یک تیم از توسعه دهندگان و مهندسان برای کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا سازوکاری برای افزایش رای‌های کلینتون طراحی خواهند کرد.

اگرچه کلینتون هنوز به صورت رسمی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا اعلام نکرده٬ به تازگی دفتری در منطقه بروکلین در نیویورک اجاره کرده است که انتظار می‌رود از این دفتر برای پیشبرد کمپین انتخاباتی خود بهره گیرد. ناظران می‌گویند کلینتون احتمالا نامزدی خود را در همین ماه به طور رسمی اعلام خواهد کرد. به نظر می‌رسد او از هنون برای طراحی سایت یا اپلیکیشنی مختص تبلیغات و جذب رای‌دهندگان استفاده کند. هنون پیش از این در گوگل مپس،  ابزارهای خاصی را در هنگام وقوع بلاهایی طبیعی برای این سرویس طراحی کرده بود، و برای کلینتون هم نرم افزارهایی جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات وی توسعه خواهد داد.

هنون علاوه بر گوگل سابقه‌ی کار در کمپانی فیسبوک، اینتل و سیسکو را نیز در کارنامه خود دارد و اولین زنی خواهد بود که به عنوان مشاور تکنولوژی در انتخابات ریاست جمهوری کار می‌کند. هنون با مشاور سابق کلینتون به نام کتی داود و تدی گوف مشاور انتخاباتی باراک اوباما در سال ۲۰۱۲ کار خواهد کرد. شاید این سه مشاور بتوانند کلینتون را در عدم استفاده از ایمیل شخصی برای مسایل کاری متقاعد کنند!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین