تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 اگر در شرکت خود از مجموعه ابزارهای Google Apps برای مرتفع ساختن نیازهای کاری تان استفاده می کنید احتمالا با Hangout آشنایی دارید و آن را برای برگزاری کنفرانس با دیگر همکارانتان به کار می برید.
علت اصلی سودمند بودند این اپ آن است که کاربران پلتفرم های مختلف نظیر اندروید، کروم، ویندوز و موارد دیگر می توانند از آن استفاده نمایند و در هر نقطه ای از دنیا که باشند قادرند به لطف آن به جلسات بپیوندند.
حالا به نظر می آید که گوگل مشغول ساخت ابزار دیگری است که می تواند به عنوان نخستین گزینه برای برقراری کنفرانس های راه دور مورد استفاده قرار گیرد.
البته این بدان معنا نخواهد بود که ابزار یاد شده روزی Hangout را کنار خواهد زد، بلکه پیش بینی می شود که در آینده به عنوان یک گزینه جایگزین برای رسیدن به برخی اهداف Hangout مورد استفاده قرار گیرد و به لطف امکانات خوبش بتواند مورد توجه کاربران قرار گیرد.
ابزار مورد بحث GMeet خوانده می شود و ظاهرا امکانات اولیه تماس های ویدئویی Hangout را در خود دارد و علاوه بر این، به لطف آن می توان رویدادهایی را برای برخی از نشست های مشخص تعریف نموده و افراد تنها با کلیک یک دکمه می توانند به آن بپیوندند.
این ابزار توسط فردی به نام Florian Kiersch رویت شد و اوایل امروز بود که در اکانت Google+ خود به آن اشاره کرده و یادآور شد که این ابزار در حال حاضر بیشتر به یک پروژه داخلی شباهت دارد.
به همین دلیل  نمی توان مشخص نمود که آیا پروژه مذکور می تواند عاقبت به عنوان یک کالا یا خدمات مصرفی در اختیار عموم قرار بگیرد یا خیر، در هر صورت، آنطور که به نظر می رسد فعلا فقط کارکنان گوگل امکان لاگین کردن به سرویس مذکور را دارند.
فلورین خاطر نشان کرده که علیرغم این مسأله، در صورتی که کد رویداد مورد نظر را در اختیار داشته باشید یا اینکه یکی از افراد حاضر در نشست را بشناسید می توانید به GMeet ملحق شوید. لازم است یادآور شویم که هم اکنون جزئیات زیادی در مورد این سرویس در دسترس نیست.
هم اکنون تنها یک افزونه کروم برای این اپلیکیشن موجود است و تعدادی اسکرین شات از یک اپلیکیشن اندرویدی، بنابراین به نظر می رسد که گوگل قصد دارد که این سرویس را هم از طریق دسکتاپ و هم موبایل ارائه نماید تا پیوستن افراد به آن آسان تر شود.
اینکه اهالی مانتین ویو در نظر دارند این سرویس را ارائه کنند یا خیر هنوز هم مشخص نیست و باید همچنان برای روشن تر شدن موضوع منتظر ماند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین