تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 امروز تصاویری از یک سایت فرانسوی به بیرون درز کرد که گفته می شود متعلق به آیپد مینی ۴ اپل باشد که قرار است به عنوان مدل جایگزین برای مدل آی پد مینی ۳ ارائه شود.

 براساس این تصاویر (که شامل تعدادی عکس و یک ویدیو می شوند) در طراحی آیپد مینی ۴ از آیپد ایر ۲ بهره گرفته شده است.
تصاویر لو رفته هیچگونه اطلاعات و مشخصاتی را در خود ندارند و تنها می توان از طریق مقایسه شان با مدل های قبلی به نکاتی در مورد محصول جدید پی برد. نمایشگر سه مدل قبلی این محصول ۷٫۹ اینچی بود و فعلا دلیلی برای تغییر این اندازه از نظر کمپانی سازنده وجود ندارد.
در قسمت تحتانی آیپد مینی ۳، چهار ردیف چهارده تایی منفذ وجود داشت که در محصول جدید جای خود را به دو ردیف ۱۰ تایی داده و یک پورت ارتباطی هم در قسمت میانی آنها دیده می شود.
علاوه بر این، دکمه لاک دستگاه هم از روی بدنه حذف شده و جای خود را به منفذ کوچکی داده که احتمالا به میکروفون مربوط می شود و این دقیقا همان طرحی است که اپل روی آیپد ایر ۲ پیاده کرد.
تا کنون شایعات زیادی در مورد نسل آتی آیپد مینی اپل منتشر نشده و اغلب ارزیابی های صورت گرفته نیز حول دو محصول احتمالی ۱۲٫۹ اینچی با نام های آیپد پرو و پلاس بوده است که احتمالا برای مصارف سازمانی و آموزشی طراحی شده اند و همراه با لوازمی از قبیل یک کیبورد QWERTY و استایلوس ارائه خواهند شد.
در ادامه توجه شما را به مشاهده ویدئوی منتشر شده جلب می کنیم.

لینک ویدئو

 

 

 

 

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین