تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 اگر تا به امروز تصور می کردید که Galaxy S6 edge و Gear S برترین شاهکارهای سامسونگ در حوزه نمایشگرهای منعطف OLED بوده اند، بهتر است به شما بگوییم که سخت در اشتباهید و باید در این رابطه تجدید نظر نمایید.

 این کمپانی کره ای، ۵ سال گذشته را صرف تحقیق در این رابطه نموده و در همین راستا نیز پتنت هایی را از ایده های آینده نگرانه خود به ثبت رسانده که هنوز زمان عرضه آنها فرا نرسیده.
علیرغم پنهانکاری های سامسونگ در این رابطه، گاهی اوقات اطلاعاتی هرچند مختصر پیرامون پروژه های در حال انجام آن به دست می آید که نمی توان با شنیدن آنها شگفت زده نشد.
جدیدترین اثر هنری این شرکت نوعی دستگاه ترکیبی متشکل از تلفن هوشمند و دستبند بوده که به زبان ساده تر، نوعی نمایشگرOLED است که به تعدادی قسمت قابل چرخش متصل شده؛ به بیان دیگر این قسمت ها هم می توانند خم شده و شکلی مانند دستبند را به خود بگیرند و هم اینکه یه صورت «مسطح» در آیند که می تواند یک تلفن همراه یا هر چیز دیگری باشد.
با در نظر داشتن تصویر این دستگاه، به نظر می رسد که بیشتر با نوعی ابزار تزئینی روبرو باشیم تا گجتی که بتوان به صورت روزانه از آن استفاده نمود، با این همه، طرح مفهومی ارائه شده در نوع خود بسیار زیبا و منحصربفرد به نظر می آید و ممکن است از آنچه تصورش را می کنیم جالب تر باشد.
کسی چه می داند، شاید تا ۱۰۰ سال دیگر تکنولوژی آنقدر پیشرفت کند که دیگر نیازی به پوشیدن این دستگاه هم نباشد و بشر بتواند آن را در داخل بدن خود کار بگذارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین