تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شرکت ال جی اعلام نموده که در کنار بخشی از برنامه ویژه ای که برای عرضه پرچمدار بعدی خود به نام G4 دارد، می خواهد به ۴۰۰۰ نفر از کاربران عادی اجازه دهد تا هفته ها پیش از معرفی و عرضه رسمی این موبایل، بتوانند آن را تست کنند.

 این برنامه از همین امروز در کره جنوبی به اجرا درخواهد آمد و در روز های آینده نیز در بازار کشور های کانادا، چین، برزیل، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، اندونزی، ژاپن، مکزیک، سنگاپور، ترکیه، انگلستان و آمریکا اجرایی خواهد شد.
شرکت کره ای ال جی اذعان داشته که نحوه انتخاب افراد شرکت کننده در این برنامه، از طریق پاسخگویی به سوالات در وب سایت و شبکه های اجتماعی این شرکت خواهد بود؛ گفته می شود جزییات بیشتر در خصوص نحوه گزینش کاربران و همینطور کلیت طرح،‌ در روزهای آتی در وب سایت مذکور به نمایش در خواهد آمد.
هر کدام از ۴۰۰۰ نفر کاربر انتخاب شده، صرفا برای مدت ۳۰ روز یک G4 هدیه می گیرند و عجیب اینجاست که پس از این مدت نیز باید اسمارت فون یاد شده را به LG برگردانند. این طور که به نظر می رسد شرکت کره ای در قبال این لطف بزرگ خود، انتظاراتی نیز از کاربران دارد که هنوز به شکل کامل مشخص نگشته اند. گفته می شود شرکت کره ای در این میان جوایزی را نیز برای برخی از شرکت کنندگان در نظر گرفته است.
تا معرفی رسمی LG G4 صرفا ۲۰ روز باقی مانده و برنامه های عجیب ال جی این سوال را در ذهن طرفداران این برند تداعی می کند که واقعا شرکت کره ای چه در سر دارد؛ در روز های گذشته کمپانی مورد بحث از رابط کاربری جدید خود به نام UX 4.0 نیز پرده برداشت و با وجود برنامه جدیدی که تدوین گشته، مشخصا تصاویر بسیاری از طریق این افراد انتخاب شده در فضای مجازی منتشر خواهد شد. سوال اینجاست که LG در ۲۸ آوریل قصد رونمایی از چه بخش «معرفی نشده ای» را دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین