تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت برای ویندوز ۸.۱ خود از کد رمز Windows Blue استفاده می کرد و اگر خاطرتان باشد، چنین کدی برای ویندوز ۱۰ نیز Threshold نام داشت. این طور که به تازگی و از طریق منابع داخلی مایکروسافت خبر رسیده، شرکت مذکور تمایل دارد تا از نام Redstone برای برنامه های ویندوز خود در سال ۲۰۱۶ بهره گیرد.
منابع داخلی مایکروسافت به وب سایت The Verge خبر داده اند که این شرکت تمایل دارد هسته های اصلی ویندوز را در سال ۲۰۱۶ بروز رسانی نماید،‌ این آپدیت ها در دو مرحله و یکی در فصل تابستان و دیگری در پاییز سال آینده ارائه خواهند شد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.
آپدیت های Redstone به شکل گسترده ای طراحی می شوند تا پاسخگوی سخت افزار های جدید و دستگاه هایی که از ویندوز پشتیبانی می کنند باشند؛ برای مثال اکس باکس، سرفس هاب، موبایل ها، هولولنز،‌ مایکروسافت بند،‌ آفیس و سایر محصولاتی که از هسته اصلی ویندوز بهره می جویند.
شرکت یاد شده در حال حاضر بنا دارد تا به شکل ماهانه، نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را برای کاربران عرضه نماید؛ این شرکت همینطور از برنامه «ویندوز به عنوان یک سرویس» نیز پرده برداشته. نسخه ۱۰ از ویندوز در تابستان جاری به شکل نهایی عرضه خواهد گشت اما مایکروسافت همچنان به آپدیت های ماهانه ی خود ادامه خواهد داد. شرکت مذکور در نسخه ویندوز مخصوص موبایل خود نیز امکانات بسیار بیشتری را برای کاربران موبایل فراهم آورده و در آینده قصد دارد کلیه محصولات سخت افزاری که با ویندوز کار می کنند را به شکلی مشابه، بروز رسانی کرده و قابلیت های کلی و جدید ویندوز را به آنها نیز بیاورد.
آپدیت های ویندوز Redstone به عنوان ویندوز ۱۱ یا ۱۲ عرضه نمی گردند و بیشتر حالتی مثل ویندوز ۱۰.۱ خواهند داشت که در واقع امکانات بیشتری به هسته آن وارد شده و می تواند در گجت های مختلف، عملکردی مطلوب تر از خود بر جای گذارد. اهالی ردموند در روزهای پایانی ماه میلادی جاری می خواهند می خواهند اطلاعات تازه تری را در خصوص هولولنز و ویندوز ۱۰ را فاش کنند و احتمال می رود مدیران این شرکت بخواهند در خصوص برنامه «ویندوز به عنوان یک سرویس» و همینطور آپدیت Redstone نیز توضیحاتی ارائه کنند. آنطور که منابع داخلی مایکروسافت خبر می دهند، در خصوص انتخاب این نام حدودا دو ماه پیش صحبت کرده اند، در نتیجه شاید هنوز اندکی زود باشد که انتظار داشته باشیم برنامه هایشان در این خصوص را با ما در میان بگذارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین