تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

انویدیا چند روز پس از آنکه سامسونگ گلکسی نوت 4 را در جریان IFA 2014 معرفی کرد، از سامسونگ و کوالکام به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت‌های این کمپانی شکایت کرد. حال قاضی دادگاه طرفین را برای تعیین پتنت‌های زیر پا گذاشته شده به جلسه‌ی پیش از دادگاه فراخوانده که انویدیا این موضوع را موفقیتی برای خود خوانده است.

شهریور ماه سال گذشته، انویدیا دو کمپانی سامسونگ و کوالکام را به دلیل زیر پا گذاشتن هفت پتنت این کمپانی مربوط به پردازش تصویر و ساز و کار نوردهی در پردازنده‌های گرافیکی تحت تعقیب قرار داده و شکایتی را تقدیم سازمان تجارت بین‌المللی آمریکا کرد تا فروش گوشی‌های‌هوشمند و گجت‌هایی که این پتنت‌ها را زیر پا گذاشته‌اند، متوقف شود.
حال سازمان تجارت بین‌المللی آمریکا از طرفین خواسته تا برای مشخص کردن پتنت‌های زیر پا گذاشته شده و حوزه‌ی تاثیرگذاری آن پیش از برگزاری جلسه‌ی دادگاه در حضور قاضی به بیان جزئیات بپردازند.
انویدیا مدعی است که این مساله یک قدم بزرگ در جهت محکومیت دو کمپانی سامسونگ و کوالکام است. البته باید به این موضوع اشاره کرد که هنوز جلسه‌ی دادگاه برگزار نشده و تقریبا راه درازی تا صدور حکم نهایی باقی مانده است.
سخن‌گوی انویدیا با اشاره به اینکه ۶ پتنت از مجموع ۷ پتنت مورد بحث این کمپانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت، این موضوع را موفقیتی برای انویدیا خوانده است. سخن‌گوی انویدیا ماه ژوئن را زمان شنیدن اخبار بیشتری در این باره خوانده است.
این اولین بار است که انویدیا در تاریخ ۲۲ ساله‌ی فعالیت خود به خاطر زیر پاگذاشتن پتنت‌هایش توسط کمپانی‌های دیگر رو به سوی مراجع قضایی آورده است.
انویدیا مدعی است که پردازنده‌های گرافیکی مورد استفاده در گوشی‌های‌هوشمند سامسونگ هفت پتنت این کمپانی آمریکایی را زیر پا گذاشته‌اند. از جمله‌ی این پردازنده‌های گرافیکی باید به محصولات Mali کمپانی آرم، PowerVR کمپانی Imagination و آدرنوی کوالکام اشاره کرد. البته در دادخواست مطرح شده خبری از نام ARM و Imagination نیست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین