تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت سامسونگ گزارش درآمدهای خود در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد و براساس آن اوضاع مانند ماه های پایانی سال قبل به نظر می آید: فروش خوب است اما نه مانند گذشته.

طبق برآوردهای صورت گرفته سود عملیاتی این شرکت، در بازه زمانی ماه ژانویه تا مارس در حدود ۵٫۴ میلیارد دلار اعلام شده که از فروش ۴۳٫۲ میلیارد دلاری اش حاصل گردیده و این نشانگر ۳۰ درصد کاهش سود و افت ۱۲ درصدی فروش نسبت به بازه زمانی مشابه در سال قبل است.
گفتنی است که این شرکت کره ای از هر گونه اظهار نظر یا توضیح در مورد علت این کاهش خودداری نموده اما انتظار می رود که با عرضه دو پرچمدار جدیدش به نام های Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge (قابل توجه ترین موبایل های ساخته شده در تاریخ این شرکت) اوضاع جور دیگری برای آن رقم بخورد.
اگر دو تلفن هوشمند گلکسی سامسونگ بتوانند پرچمدار نه چندان موفق سال قبل را پشت سر بگذارند، انتظار می رود که در آینده نه چندان دور، شاهد افزایش قابل ملاحظه ای در میزان فروش و سود شرکت مورد بحث باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین